Результати голосування за обрання Ради учасників НДУ Друк

 

Повідомляємо, що за результатами рейтингового голосування з обрання членів Ради учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ» членами Ради учасників обрано.

 

Прізвище, ім’я, по-батькові Ким подана кандидатура Кількість голосів
І. Від депозитарних установ:
1 Сторожук Олександр Володимирович ТОВ "УКРЕКОБУДІНВЕСТ" 123
2 Бурлаченко Віта Володимирівна ПАТ "ПУМБ" 91
3 Єфремова Богдана Зеновіївна АТ «Райффайзен Банк Аваль» 89
4 Пятчаніна Олеся Сергіївна ПАТ «Сітібанк» 86
5 Грєхова Зоя Сергіївна ПРАТ "АЛЬТАНА КАПІТАЛ" 77
6 Пеняскін Юрій Іванович ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА" 76
7 Некрасова Ірина Петрівна ТОВ "АРТ-КАПІТАЛ КАСТОДІ" 75
ІІ. Від емітентів, які не є депозитарними установами, та компаній з управління активами, що діють від імені корпоративних інвестиційних фондів
1 Саад Шаді Мухамед ПрАТ «БАХМАЦЬКЕ БПП» 129
2 Лупій Богдан Олександрович ПАТ «ФОНДОВА БІРЖА ПФТС» 93
3 Румпа Сергій Юрійович ПРАТ "ЦГЗК" 92
4 Круть Євген Юрійович ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» 87
5 Степаненко Андрій Васильович ТОВ «КУА «ФІНЕКС-КАПІТАЛ» 87
6 Харченко Вячеслав Анатолійович ПАТ «ФБ «ПЕРСПЕКТИВА» 87
7 Нетак Борислав Борисович ПАТ «КБ «ДНІПРОВСЬКЕ» 81

 

До резервного складу Ради учасників увійшли наступні кандидати:

Прізвище, ім’я, по-батькові Ким подана кандидатура Кількість голосів

І. Від депозитарних установ:

1

Ульянов Володимир Георгійович

ПрАТ "МТ"

71

2

Ющенко Світлана Олександрівна

ПрАТ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «УКРНАФТОГАЗ»

53

3

Прасолова Лариса Миколаївна

ТОВ "ОБ`ЄДНАНА РЕЄСТРАЦІЙНА КОМПАНІЯ"

22

4

Шпуталова Світлана Миколаївна

ПРАТ "АЛЬТЕРА ФІНАНС"

18

5

Сапунцова Ганна Валеріївна

СП ТОВ "Драгон Капітал"

12

6

Ситенко Олена Віталіївна

ПАТ «КБ «ГЛОБУС»

9

7

Кушнарьов Сергій Олександрович

ТОВ "Західний реєстр"

7

8

Лєшкова Наталія Леонідівна

ПрАТ "ІК "Ромекс-Інвест"

7

9

Гаража Юлія Леонідівна

ПАТ "БТА БАНК"

5

ІІ. Від емітентів, які не є депозитарними установами, та компаній з управління активами, що діють від імені корпоративних інвестиційних фондів

1

Охременко Ірина Геннадіївна

ТОВ "КУА "ФІНІНВЕСТ-ГРУП":

57

2

Скоренко Ірина Вікторівна

ПрАТ «КУА «АЛЬТЕРА ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ»

19

3

Сичік Вікторія Євгенівна

ПАТ "Веско":

5

4

Іващенко Світлана Іванівна

ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ"

4

5

Височанська Анна Василівна

ТОВ "КУА "ЕЛ. ДІ. АССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ"

2

 

Відповідно до вимог Положення про Раду учасників повідомляємо, що перше засідання Ради учасників відбудеться 6 вересня 2016 року о 15-00 за адресою місцезнаходження ПАТ «НДУ»: (м. Київ, вул. Нижній Вал, 17/8, 5 поверх, кімн. 523).

У разі виникнення будь-яких запитань щодо результатів голосування звертатись до Начальника Клієнтського управління Куліш Оксани за номером телефону (044) 591-04-06 або за номером мобільного (067) 409-99-04.