Головна Новини
Новини
Анатолій Головко призначений заступником Голови Національного депозитарію України Друк
Середа, 18 серпня 2004, 20:38
Анатолій Терентійович Головко - один з авторів Концепції функціонування та розвитку фондового ринку, ідеолог створення  Національної депозитарної системи України.

Напрями діяльності Національного депозитарію, якими доведеться займатися Головку А.Т. - реалізація Державної програми розвитку НДСУ, в тому числі - побудова повнофункціонального центрального депозитарію, створення Міжнародного україно-російського депозитарію, методологічне забезпечення інтеграційних процесів у рамках Єдиного Економічного Простору.
Детальніше...
 
Відбулось десяте засідання Змішаної Російсько-Української комісії по співробітництву у Москві. Друк
П'ятниця, 02 липня 2004, 20:46
2 липня 2004 року відбулось десяте засідання Змішаної Російсько-Української комісії по співробітництву у Москві. Комісія ухвалила Концепцію створення і функціонування Міжнародного депозитарного центру у складі Міжнародного центру інституційного розвитку, Міжнародного депозитарію «Євразія» і Міжнародної академії ринкової економіки і фінансів. До 1 листопада 2004 року передбачається розробка міждержавних угод про створення вищезазначених установ.
Організаційно-технічне забезпечення створення Міжнародного депозитарного центру покладено на Національний депозитарій України.
 
24 червня 2004 р. у м. Москві відбулося 13-те засідання Групи високого рівня по формуванню ЄЕП. Друк
Четвер, 24 червня 2004, 20:48
24 червня 2004 р. у м. Москві відбулося 13-те засідання Групи високого рівня по формуванню ЄЕП, на якому був затверджений перелік міжнародно-правових документів по формуванню ЄЕП, а також склад виконавців по їх розробці. Відповідно до Протоколу зазначеного засідання, на Національний депозитарій України була покладена розробка частини Угоди про інвестиційну діяльність та вільний рух капіталу на території країн-учасниць ЄЕП.
 
Національному депозитарію України 5 років: досягнення та перспективи. Друк
Середа, 26 травня 2004, 20:51
Національний депозитарій України створений відповідно до Закону України „Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні” (10 грудня 1997 року, № 710/97-В) і  є центральним інститутом Національної депозитарної системи, на який покладено забезпечення її формування та розвитку, функціонування єдиної системи депозитарного обліку і обслуговування обігу цінних паперів, інтеграцію НДСУ в міжнародну систему депозитарних установ, які забезпечують функціонування світових ринків капіталу.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 Наступна > Кінець >>

Сторінка 74 з 74