Головна Новини
Новини
НДУ змінює підхід до реформування: учасники фондового ринку задають функціонал і логіку бізнес-процесів Друк
Середа, 11 квітня 2018, 12:05

 

Національний депозитарій України запроваджує у практику реформування світові стандарти. Учасники фондового ринку разом з НДУ формують нові правила роботи, які розширять можливості для розвитку їхнього бізнесу та  стануть драйвером нових сервісів і можливостей для власників цінних паперів.

Детальніше...
 
Шановні клієнти! Друк
Четвер, 05 квітня 2018, 12:11


Звертаємо увагу, що 04.04.18 рішенням Правління Публічного акціонерного товариства «Національний депозитарій України» № 3/7, враховуючи Протокол засідання Ради учасників від 15.03.2018 №26, були внесені зміни та доповнення до Переліку та вартості послуг (тарифів) ПАТ «НДУ» щодо здійснення послуг АЦСК.

Зміни до тарифів вступають в силу з 06.04.2018 року.

Слідкуйте за оновленням інформації щодо переліку та вартості тарифів АЦСК за посиланням.

 
Цифрова революція в НДУ: запущено новий сервіс, який полегшує життя акціонерних товариств Друк
Понеділок, 26 березня 2018, 07:09

 

26 березня 2018 року НДУ запустив новий цифровий сервіс для емітентів цінних паперів. Тепер процедура подачі розпорядження на формування реєстру власників цінних паперів займає кілька хвилин і доступна 24/7.

 


Інформація про власників цінних паперів є невід'ємною частиною корпоративних дій емітентів, як під час проведення загальних зборів так і у разі формування звітності. НДУ, у рамках впровадження європейських стандартів обслуговування, запустив електронну послугу з формування реєстрів власників цінних паперів. Усе, що необхідно клієнтам НДУ - мати електронний підпис і печатку, а також зареєструватися в клієнтському кабінеті на сайті https://my.csd.ua/. Для подачі розпорядження достатньо зробити кілька кліків. В оновленому меню міститься сервіс, який надає можливість заповнити електронну форму розпорядження і відправити її натисканням однієї кнопки.

Детальніше...
 
До уваги депозитарних установ! Оновлення ПЗ. Друк
Середа, 21 березня 2018, 08:52

 

Розширено функціонал щодо масового закриття рахунків у цінних паперах, які обслуговуються на підставі договору з емітентом.

Зазначений функціонал розташовано в АРМі «Масові операції».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 60