Головна Новини
Новини
Кабінет Клієнта: Подання розпоряджень на виконання облікової операції переказу цп у формі електронного документу Друк
Четвер, 09 січня 2020, 09:58

 

Шановні клієнти!

Центральний депозитарій повідомляє про розширення функціоналу web-сервісу «Кабінет клієнта». Клієнти Центрального депозитарію в Кабінеті клієнта додатково отримають можливість подання розпоряджень на виконання облікової операції переказу цінних паперів у формі електронного документу, зокрема:

Детальніше...
 
Повідомлення Друк
П'ятниця, 27 грудня 2019, 10:23

 

Центральний депозитарій на виконання вимог абзацу другого пункту 9 розділу VІ Положення про припинення депозитарною установою провадження професійної діяльності на фондовому ринку – депозитарної діяльності, затвердженого Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 08.04.2014 №431 (зі змінами та доповненнями, надалі - Положення) повідомляє про отримання від депозитарної установи ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕРШИЙ ФІНАНСОВИЙ ПОСЕРЕДНИК» (код за ЄДРПОУ 35669968) Заяв щодо передачі отриманих Центральним депозитарієм, як уповноваженим на зберігання, від депозитарних установ АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» (код за ЄДРПОУ 19357489), ПАТ «БГ БАНК» (код за ЄДРПОУ 20717958), ПАТ «БАНК ФОРУМ» (код за ЄДРПОУ 21574573) та ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» (код за ЄДРПОУ 19364259) документів/баз даних/архіву баз даних/коштів, з метою забезпечення подальшого обліку та обслуговування цінних паперів, прав на цінні папери депонентів, що в установленому порядку не закрили свої рахунки в цінних паперах у депозитарній установі.

 
Оновлено систему формування адміністративних данних Друк
П'ятниця, 20 грудня 2019, 16:35

 

До уваги депозитарних установ!


Оновлено систему формування адміністративних даних Депозитарної установи до НКЦПФР. Доступне доопрацювання квартальної звітності Депозитарної установи. Для формування квартального звіту потрібно:

  • Обрати тип звіту «Квартальна звітність Депозитарної установи»
  • Обрати період – останній день потрібного кварталу.

Оновлена Інструкція

Всі зауваження та розбіжності просимо надсилати на support@csd.ua з додаванням коду за ЄДРПОУ Депозитарної установи, скріншотом помилки та описом зауваження.

 
Розширення можливостей web-сервісу «Кабінет клієнта» Друк
Четвер, 19 грудня 2019, 09:07

 

Шановні клієнти!

Ми постійно працюємо над розширенням та вдосконаленням можливостей нашого web-сервісу «Кабінет клієнта», враховуючи побажання та потреби наших клієнтів. Так, з 07.12.2019 року Кабінет клієнта Центрального депозитарію почав підтримувати ключі всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

Оновлення системи пройшло успішно, і на сьогодні клієнтами НДУ вже оформлено 3 глобальних сертифікати, 2 тимчасові глобальні сертифікати, 8 розпоряджень на складання реєстрів/переліків/інформаційних довідок на підставі реєстру, 8 довідок щодо стану рахунків/операцій по рахунках.

Детальніше...
 
Сервіс перевірки статусів розпоряджень на складання реєстра власників іменних ЦП Друк
Середа, 18 грудня 2019, 17:33

 

Шановні клієнти!

Для спрощення процедури контролю за виконанням Центральним депозитарієм розпоряджень на складання реєстрів /переліків власників цінних паперів, а також довідок на основі реєстрів, НДУ запровадив новий Сервіс перевірки статусів таких розпоряджень.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 72