Головна Новини
Новини
Національний Депозитарій України підписав договори про кліринг та розрахунки за договорами щодо цінних паперів зі Східно-Європейською фондовою біржею та біржею «Перспектива». Друк
Понеділок, 19 травня 2008, 14:01

Національний Депозитарій України підписав договори про кліринг та розрахунки за договорами щодо цінних паперів зі Східно-Європейською фондовою біржею та біржею "Перспектива", що дозволяє запропонувати учасникам фондовому ринку України сучасні технології.
 
Державна Комісія з цінних паперів та фондового ринку України 21 квітня 2008 року видала Національному депозитарію України (НДУ) ліцензію на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів – розрахунково-клірингової діяльності строком на десять років.

Детальніше...
 
Національний депозитарій України здійснив європейський прорив! Друк
Четвер, 17 квітня 2008, 17:55
Національний депозитарій України підписав договір про встановлення кореспондентських відносин з центральним депозитарієм цінних паперів Австрії.

Ця подія має велике значення для розвитку українського фондового ринку, оскільки відкриває для українських власників іноземних цінних паперів можливість обліковувати та контролювати свої права власності, не перетинаючи кордонів України. Завдяки кореспондентським відносинам НДУ вітчизняні інвестори  зможуть стати учасниками європейської системи обліку прав власності.
Детальніше...
 
Національний депозитарій України повідомляє про впровадження у промислову експлуатацію нового технологічного комплексу депозитарної діяльності. Друк
Вівторок, 25 березня 2008, 18:01
Національний депозитарій України впровадив у промислову експлуатацію новий технологічний комплекс депозитарної діяльності в рамках реалізації Державної програми розвитку Національної депозитарної системи України.

Новий технологічний комплекс передбачає  виконання всіх операцій, передбачених чинними нормативно-правовими актами, які регулюють депозитарну і розрахунково-клірингову діяльність депозитарію цінних паперів, а також забезпечує увесь необхідний функціонал депозитарної діяльності зберігача цінних паперів.
Детальніше...
 
Національний депозитарій України та «Спеціалізований депозитарій «ІНФІНІТУМ» (м. Москва) підписали договір про встановлення кореспондентських відносин. Друк
Четвер, 28 лютого 2008, 18:12
Підписання цієї угоди  відкриває додаткові можливості для українських учасників ринку цінних паперів щодо співпраці з російськими інвесторами.

У 2006 році НДУ був укладений договір і відкрито кореспондентський рахунок у цінних паперах іноземному  депозитарію-кореспонденту АКБ «Росбанк».
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Сторінка 60 з 62