Essential SSL
Головна Новини
Новини
Відбулося чергове засідання Ради Національного депозитарію України Друк
Середа, 13 жовтня 2004, 20:28
13 жовтня 2004 року відбулося чергове засідання Ради Національного депозитарію України.

Радою НДУ розглянуті питання про хід реалізації проекту створення Міжнародного депозитарного центру та підготовки документів щодо розробки проекту Угоди про інвестиційну діяльність та вільний рух капіталу на території країн-учасниць ЄЕП.

Також Радою НДУ затверджені звіти про діяльність Національного депозитарію України за І та ІІ квартали 2004 року та внесені зміни до складу Правління НДУ. До складу Правління НДУ обрано Заступника Голови НДУ Головка Анатолія Терентійовича. Із  складу Правління НДУ виведено Разумцева Олександра Геннадійовича.
 
Анатолій Головко призначений заступником Голови Національного депозитарію України Друк
Середа, 18 серпня 2004, 20:38
Анатолій Терентійович Головко - один з авторів Концепції функціонування та розвитку фондового ринку, ідеолог створення  Національної депозитарної системи України.

Напрями діяльності Національного депозитарію, якими доведеться займатися Головку А.Т. - реалізація Державної програми розвитку НДСУ, в тому числі - побудова повнофункціонального центрального депозитарію, створення Міжнародного україно-російського депозитарію, методологічне забезпечення інтеграційних процесів у рамках Єдиного Економічного Простору.
Детальніше...
 
Відбулось десяте засідання Змішаної Російсько-Української комісії по співробітництву у Москві. Друк
П'ятниця, 02 липня 2004, 20:46
2 липня 2004 року відбулось десяте засідання Змішаної Російсько-Української комісії по співробітництву у Москві. Комісія ухвалила Концепцію створення і функціонування Міжнародного депозитарного центру у складі Міжнародного центру інституційного розвитку, Міжнародного депозитарію «Євразія» і Міжнародної академії ринкової економіки і фінансів. До 1 листопада 2004 року передбачається розробка міждержавних угод про створення вищезазначених установ.
Організаційно-технічне забезпечення створення Міжнародного депозитарного центру покладено на Національний депозитарій України.
 
24 червня 2004 р. у м. Москві відбулося 13-те засідання Групи високого рівня по формуванню ЄЕП. Друк
Четвер, 24 червня 2004, 20:48
24 червня 2004 р. у м. Москві відбулося 13-те засідання Групи високого рівня по формуванню ЄЕП, на якому був затверджений перелік міжнародно-правових документів по формуванню ЄЕП, а також склад виконавців по їх розробці. Відповідно до Протоколу зазначеного засідання, на Національний депозитарій України була покладена розробка частини Угоди про інвестиційну діяльність та вільний рух капіталу на території країн-учасниць ЄЕП.
 
Національному депозитарію України 5 років: досягнення та перспективи. Друк
Середа, 26 травня 2004, 20:51
Національний депозитарій України створений відповідно до Закону України „Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні” (10 грудня 1997 року, № 710/97-В) і  є центральним інститутом Національної депозитарної системи, на який покладено забезпечення її формування та розвитку, функціонування єдиної системи депозитарного обліку і обслуговування обігу цінних паперів, інтеграцію НДСУ в міжнародну систему депозитарних установ, які забезпечують функціонування світових ринків капіталу.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Наступна > Кінець >>

Сторінка 59 з 59