Essential SSL
Головна Новини
Новини
Рада Національного депозитарію розглянула питання про заходи щодо реалізації Державної програми розвитку НДСУ. Друк
Четвер, 30 грудня 2004, 19:50
Відбулося чергове засідання Ради Національного депозитарію України. Серед присутніх на засіданні були представники державних установ та професійних учасників фондового ринку.
Детальніше...
 
Національний депозитарій України став співзасновником Асоціації центральних депозитаріїв Євразії Друк
Четвер, 23 грудня 2004, 19:53
Установча конференція Асоціації відбулася 22 грудня 2004 р. у Москві. Її організаторами виступили "Національний депозитарний центр" і "Депозитарно-Клірингова Компанія". У рамках конференції відбулося підписання Резолюції про заснування Асоціації центральних депозитаріїв Євразії.
Детальніше...
 
Кабмін затвердив Державну програму розвитку НДСУ. Друк
Вівторок, 21 грудня 2004, 20:22
21 грудня 2004 року Кабінет Міністрів України постановою № 1707 затвердив Державну програму розвитку Національної депозитарної системи України.

Програма розроблена Інститутом економічного прогнозування НАН України. Експертизу проекту Програми здійснено Національним інститутом стратегічних досліджень та Науково-дослідним інститутом економічного розвитку Київського Національного економічного університету.
Детальніше...
 
У Брюсселі відбулася презентація проекту створення Міжнародного депозитарного центру. Друк
Вівторок, 09 листопада 2004, 20:25
У рамках засідання Брюссельського Міжнародного Банківського Клубу  (БМБК) у Парламенті Бельгії відбулася презентація проекту створення Міжнародного депозитарного центру (МДЦ), що реалізується відповідно до  рішень Змішаної Російсько-Української комісії зі співробітництва від 7 березня 2003 року та 2 липня 2004 року. На засіданні  БМБК були присутні голова Федеральної служби фінансових ринків Російської Федерації Олег  В’югін, голова Парламентської асамблеї Західноєвропейського Союзу Стеф  Горіс, віце-прем'єр-міністр і міністр фінансів Бельгії  Дід’є  Рейндерс, директор Національного банку Бельгії  Т’єрі  Тіммерманс та інші представники банківського й фінансового секторів Бельгії.
Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання Ради Національного депозитарію України Друк
Середа, 13 жовтня 2004, 20:28
13 жовтня 2004 року відбулося чергове засідання Ради Національного депозитарію України.

Радою НДУ розглянуті питання про хід реалізації проекту створення Міжнародного депозитарного центру та підготовки документів щодо розробки проекту Угоди про інвестиційну діяльність та вільний рух капіталу на території країн-учасниць ЄЕП.

Також Радою НДУ затверджені звіти про діяльність Національного депозитарію України за І та ІІ квартали 2004 року та внесені зміни до складу Правління НДУ. До складу Правління НДУ обрано Заступника Голови НДУ Головка Анатолія Терентійовича. Із  складу Правління НДУ виведено Разумцева Олександра Геннадійовича.
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 Наступна > Кінець >>

Сторінка 57 з 57