Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Essential SSL
Головна Новини
Новини
Вперше за час існування фінансового ринку України, в рамках української депозитарної системи, став можливий облік цінних паперів, випущених за межами України! Друк
Середа, 31 грудня 2008, 14:26
Національний депозитарій України повідомляє про успішне проведення операцій з цінними паперами, випущеними за межами України, у т.ч. облігаціями зовнішньої державної позики  (єврооблігаціями). Облік таких цінних паперів українськими зберігачами став можливий завдяки реалізації норми Закону України "Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в  Україні", яка передбачає встановлення Національним депозитарієм України кореспондентських відносин з іноземними депозитарними установами.
Детальніше...
 
Національний депозитарій України підписав договір про встановлення кореспондентських відносин з російським депозитарієм «Депозитарні та корпоративні технології». Друк
Вівторок, 02 грудня 2008, 14:23
Депозитарій «Депозитарні та корпоративні технології» - є професійним учасником ринку цінних паперів і входить до переліку провідних російських депозитаріїв.

Підписання цієї угоди  відкриває додаткові можливості для українських учасників ринку цінних паперів щодо співпраці з російськими інвесторами.
Детальніше...
 
До уваги емітентів цінних паперів! Друк
П'ятниця, 14 листопада 2008, 14:19
У зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Закону «Про акціонерні товариства», в якому відповідно до Ст. 20 Розділу IV передбачено існування акцій акціонерних товариств виключно в бездокументарній формі, НДУ пропонує своє співробітництво та професійні послуги щодо переведення випуску акцій у бездокументарну форму
 
11 червня 2008 року відбулись Загальні збори акціонерів Національного депозитарію України. Друк
Четвер, 12 червня 2008, 14:09
Київський господарський суд своєю Ухвалою заборонив включати до порядку денного й розглядати на зборах акціонерів, питання про переобрання голів Ради й Правління НДУ.

«Відповідна Ухвала суду була зачитана в ході зборів акціонерів і рішення про переобрання Голови Ради й Голови Правління не розглядалися», - заявив Голова Правління НДУ.
Детальніше...
 
Національний депозитарій України та Національний банк України уклали договір про обслуговування операцій з рефінансування банків під забезпечення цінними паперами, які зберігаються в Національному депозитаїниарії Укр Друк
Вівторок, 20 травня 2008, 14:07
«Отримання нами ліцензії на розрахунково-клірингову діяльність – подолання останньої перешкоди для підписання договору про рефінансування між Нацбанком та НДУ, - зазначив Володимир Ульянов, Голова Правління НДУ.- Можливість надання зазначених послуг додасть привабливості цінним паперам, що обслуговуються  Національним депозитарієм України».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 Наступна > Кінець >>

Сторінка 51 з 54