Головна Новини
Новини
НДУ презентував проекти документів: технічні вимоги і пропозиція щодо тарифної моделі 2019 в рамках впровадження ПЗ Друк
Вівторок, 02 жовтня 2018, 09:59

 

Національний депозитарій України запропонував для обговорення проекти документів: технічні вимоги до депозитарних установ залежно від обраної моделі роботи з центральним депозитарієм (ЦД) і принципи побудови нової тарифної моделі 2019, яка набере чинності з моменту запуску в роботу нового ПЗ. Наявні тарифи на сьогодні не дозволяють НДУ вийти на рівень беззбитковості операційної діяльності. Під час формування нової тарифної моделі використовується підхід, який дозволить протягом кількох років досягти операційної самоокупності. Для цього, за розрахунками експертів НДУ, з моменту запуску ПЗ необхідне підвищення вартості послуг більш ніж удвічі.

Детальніше...
 
Активні учасники та НДУ обговорили принципи взаємодії в рамках впровадження нового ПЗ Друк
Четвер, 20 вересня 2018, 15:15

 

18.09.2018р. у Національному депозитарії України відбулася дискусія щодо найактуальніших питань з приводу впровадження ПЗ DEPEND: каналів зв`язку та вимог до депозитарних установ, зберігання історичних даних, специфікації та стандартів повідомлень. Ініціаторами та учасниками зустрічі виступили активні депозитарні установи та проектна команда НДУ.

Детальніше...
 
Рада учасників НДУ буде активно обстоювати інтереси гравців фондового ринку Друк
П'ятниця, 07 вересня 2018, 13:49

 

Нова Рада учасників Національного депозитарію України провела перше засідання. Головою організації обрано Шаді Саад (ПрАТ «Бахмацьке БПП»), заступником - Сергій Бірюк (ПрАТ «М-ІНВЕСТ»), секретар - Зоя Грєхова (ПРАТ «Альтана Капітал»). Рада має намір активізувати процес комунікації з НДУ і обстоювання інтересів учасників депозитарної системи. Найближчим часом Рада планує працювати над питаннями, пов'язаними з інтеграцією нового програмного забезпечення, імплементацією закону щодо номінального утримувача, політикою формування тарифів.

6 вересня 2018 року відбулося перше засідання оновленої Ради учасників НДУ. Відповідно до Положення, яке регламентує роботу організації, шляхом голосування був сформовано керівний склад. Головою Ради став Шаді Саад (ПрАТ «Бахмацьке БПП»), який отримав абсолютну більшість голосів.

Детальніше...
 
Банківський сертифікат можна буде зареєструвати протягом одного дня Друк
Четвер, 06 вересня 2018, 15:23

 

3 вересня 2018 року в Верховній Раді України зареєстрований законопроект №9034 «Про внесення змін до деяких законів України щодо фінансових інструментів банків». Документ забезпечує нормативно-правову базу, необхідну для обертання на українському фондовому ринку банківських сертифікатів в електронному вигляді. Обслуговування інструменту буде відбуватися на технічній платформі депозитарної системи.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 61