Головна Новини
Новини
Повідомлення Друк
Понеділок, 30 березня 2020, 09:13

 

Центральний депозитарій на виконання вимог абзацу другого пункту 9 розділу VІ Положення про припинення депозитарною установою провадження професійної діяльності на фондовому ринку – депозитарної діяльності, затвердженого Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 08.04.2014 №431 (у редакції рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14 листопада 2019 року N 690) повідомляє про отримання від депозитарної установи ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОНДОВА КОМПАНІЯ «ФАВОРИТ» (код за ЄДРПОУ 23730178) Заяви щодо передачі отриманих Центральним депозитарієм, як уповноваженим на зберігання, від депозитарної установи АТ «УКРСОЦБАНК» (код за ЄДРПОУ 00039019) документів/баз даних/архіву баз даних/коштів, з метою забезпечення подальшого обліку та обслуговування цінних паперів, прав на цінні папери депонентів, що в установленому порядку не закрили свої рахунки в цінних паперах у депозитарній установі.

 
РОБОТА ДЕПОЗИТАРНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ Друк
Вівторок, 24 березня 2020, 12:59

 

Україна разом з усім світом зіткнулась зі складною ситуацією в боротьбі з розповсюдженням коронавірусу (COVID-19). Наразі, в країні вводяться необхідні запобіжні заходи та запроваджуються більш суворі обмеження задля мінімізації ризику захворювання.

Національний депозитарій дотримується всіх можливих рекомендацій та заходів задля збереження здоров’я наших співробітників та клієнтів.

Детальніше...
 
Шановні відвідувачі! Друк
Понеділок, 23 березня 2020, 15:49

 

Публічне акціонерне товариство «Національний депозитарій України», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (із змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215), додатково інформує про заходи, які вживаються для охорони здоров'я, а також з метою забезпечення безперервності надання послуг в умовах глобального поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Детальніше...
 
Інформація для клієнтів, у яких є необхідність змінити спосіб отримання документів від Центрального депозитарію. Друк
П'ятниця, 20 березня 2020, 14:08

 

Шановні клієнти!

Листи на зміну способу отримання документів можуть прийматися до перевірки попередньо на електронну адресу client@csd.ua після реєстрації самих розпоряджень, спосіб яких потрібно змінити. Оригінали таких  листів надсилаються до Центрального депозитарію.

Лист повинен містити інформацію про назву, код за ЄДРПОУ Вашого підприємства, має бути вказаний вихідний номер і дата розпорядження. Для Вашої зручності пропонуємо скористатися зразком для заповнення таких листів.

 
До уваги емітентів! Друк
П'ятниця, 20 березня 2020, 14:04

 

Дізнатися про статус розпорядження на складання реєстрів/переліків власників цінних паперів, а також довідок на основі реєстрів можна скориставшись сервісом перевірки Центрального депозитарію за посиланням.

Обирайте зручність та оперативність. Користуйтеся он-лайн сервісом Центрального депозитарію!

статус розпорядження на складання реєстрів

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 72