Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Essential SSL
Головна Новини
Новини
Представник НДУ взяв участь у семінарі Міжнародного інституту бізнесу "Нове у корпоративному законодавстві України. Закон України "Про акціонерні товариства", який проводився для представників компаній, що входять до структури НАК "Нафтогаз України". Друк
Четвер, 20 травня 2010, 16:21

 

У своєму виступі Директор операційного департаменту - Марина Олександрівна Адамовська широко висвітила практичні питання переведення випуску іменних акцій документарної форми існування у бездокументарну форму існування та докладно зупинилася на перевагах, які надає співпраця з Національним депозитарієм України.

У семінарі взяли участь представники близько 60 емітентів, які входять до структури НАК "Нафтогаз України".

 
НДУ повідомляє про введення у промислову експлуатацію Блоку тарифікації послуг Зберігача, який значно спрощує процедуру нарахування оплати депонентам за наданні послуги. Друк
Середа, 12 травня 2010, 16:07

 

Блок тарифікації функціонує на базі даних АРМу Зберігача та пропонується для використання всім Зберігачам-клієнтам НДУ.

Коротко з описом зазначеного функціоналу можна ознайомитися на Форумі технічної підтримки НДУ http://forum.ndu.gov.ua/. Детальний посібник користувача знаходиться в розділі «Допомога» АРМу Зберігача.

 
Затверджено новий Регламент роботи акредитованого центру сертифікації ключів ВАТ “Національний депозитарій України”. Друк
Четвер, 06 травня 2010, 16:18

 

6 травня 2010 року Національним депозитарієм України затверджено нову версію Регламенту роботи акредитованого центру сертифікації ключів ВАТ “Національний депозитарій України” (далі – Регламент). 29 квітня 2010 року Регламент було погоджено з Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.
 
Регламент розроблений відповідно до Закону України “Про електронний цифровий підпис”, Порядку акредитації центру сертифікації ключів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2004 № 903, Правил посиленої сертифікації, затверджених наказом ДСТСЗІ СБ України від 13.01.05 № 3 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 27.01.05 № 104/10384 (із змінами).
 
Регламент визначає організаційні, технічні та інші умови надання послуг електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) акредитованим центром сертифікації ключів ВАТ “Національний депозитарій України” (далі – АЦСК), правила користування послугами АЦСК, а також права, обов’язки та відповідальність обслуговуючого персоналу АЦСК і клієнтів (підписувачів).
 
Дія Регламенту поширюється на АЦСК, заявників, а також клієнтів (підписувачів), які взаємодіють з АЦСК на підставі договірних відносин.
 
АЦСК забезпечує ознайомлення користувачів з положеннями Регламенту за місцезнаходженням АЦСК або його відокремлених пунктів реєстрації та через електронний інформаційний ресурс АЦСК (http://ndu.gov.ua).
 
 
НДУ висловлює задоволення рішенням Вищого господарського суду України Друк
Четвер, 08 квітня 2010, 11:15


НДУ висловлює задоволення рішенням Вищого господарського суду України, який по суті підтвердив обов'язкову кодифікацію кожного випуску цінних паперів. При цьому, НДУ підкреслює, що призначення кодів здійснюється відповідно до міжнародних норм.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Наступна > Кінець >>

Сторінка 48 з 54