Essential SSL
Головна Новини
Новини
Вражаюча динаміка НДУ Друк
Понеділок, 07 листопада 2011, 10:48

НДУ продовжує демонструвати позитивну динаміку. Найбільш виразно збільшується клієнтська база та депозитарні активи. Цьому сприяли технологічні можливості, лояльна тарифна політика, професіоналізм та якість обслуговування в Національному депозитарії.

Детальніше...
 
НДУ успішно провів семінар Друк
Понеділок, 07 листопада 2011, 10:40

03 листопада 2011 року Національним депозитарієм України (НДУ) було успішно проведено безкоштовний відкритий практичний семінар, що був присвячений особливостям функціонування депозитарної системи в Україні та практичним питанням взаємодії емітентів з Національним депозитарієм. На семінарі були присутні понад 100 емітентів з різних регіонів України.

Емітенти мали нагоду отримати відповіді провідних спеціалістів Національного депозитарію України щодо практичної взаємодії з депозитарієм, що виникають в процесі та після процедури дематеріалізації. Були розкриті правові аспекти взаємодії емітента з депозитарієм при виконанні вимог Закону про акціонерні товариства. Крім того, висвітлювались питання щодо нових послуг НДУ.

Детальніше...
 
НДУ активно сприяє поширенню корисної інформації в сфері своєї компетенції Друк
Середа, 02 листопада 2011, 10:13


Здатність оперативного пошуку інформації та отримання доступу до неї сьогодні є одним з ключових елементів успішного ведення бізнесу. Усвідомлюючи це, НДУ активно сприяє поширенню корисної інформації в сфері своєї компетенції. Завдяки зручній та ефективній структурі веб-сайту НДУ, учасники ринку цінних паперів як на національному, так і на глобальному рівні, а також усі зацікавлені особи мають можливість знаходити таку інформацію на www.csd.ua, а також на сайтах партнерів НДУ (в т.ч. міжнародних об’єднань центральних депозитаріїв та провідних іноземних депозитарних установ), перейшовши на них за посиланнями, які легко знайти на веб-сайті НДУ.

Детальніше...
 
НБУ перевірено стан організації захисту електронних банківських документів Друк
Вівторок, 01 листопада 2011, 15:23


Результати перевірки свідчать, що «недоліків, які впливають на забезпечення організації рівня захисту електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації Національного банку України не виявлено».

За результатами перевірки, Національному депозитарію України надана рекомендація стосовно подовження забезпечення організації рівня захисту електронних банківських документів відповідно до встановлених Національним банком України вимог.

 
НДУ взяв участь у засіданні Ради директорів Асоціації європейських центральних депозитаріїв (ECSDA) Друк
П'ятниця, 28 жовтня 2011, 14:37


21 жовтня 2011 року відбулося засідання Ради директорів ECSDA на Мальті. Організатором засідання цього разу виступила Мальтійська фондова біржа, що також виконує функцію центрального депозитарію цінних паперів. НДУ був представлений на цьому заході Головою Правління Румпою Сергієм Юрійовичем та заступником Голови Наглядової ради Болтяном Андрієм Володимировичем.

В ході зустрічі було презентовано звіти щодо результатів діяльності ряду робочих груп ECSDA, зокрема стосовно завершеності розрахунків та ризиків центральних депозитаріїв, обговорено управлінські питання (прийняття нових асоційованих членів, зміна представників від існуючих учасників), а також розглянуто роль та значення Світового форуму центральних депозитаріїв для подальшого вдосконалення глобальних принципів функціонування депозитарних систем.

 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Наступна > Кінець >>

Сторінка 46 з 58