Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Essential SSL
Головна Новини
Новини
Про чергові Загальні збори акціонерів НДУ Друк
П'ятниця, 29 квітня 2011, 15:17

 

27 квітня 2011 року відбулися чергові Загальні збори акціонерів Національного депозитарію України, на яких прийняті рішення щодо зміни складу посадових осіб та органів управління НДУ, а також рішення, пов’язані із приведенням діяльності Національного депозитарію України у відповідність до вимог Закону України «Про акціонерні товариства».

Відповідно до Завдання на голосування представника Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на загальних зборах акціонерів ВАТ «Національний депозитарій України» 27 квітня 2011 року, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 21.04.2011 № 409 та погодженого Прем’єр-міністром України, Головою Наглядової ради Національного депозитарію України обрано Кононихіну Вікторію Валентинівну – представника держави в особі Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Кононихіна Вікторія Валентинівна на сьогоднішній день обіймає посаду члена Правління - першого заступника Голови Правління Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України».

Головою Правління Національного депозитарію України призначено Румпу Сергія Юрійовича, який до цього обіймав посаду начальника Донецького територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Прийнято рішення про обрання членами Наглядової ради Національного депозитарію України представників держави в особі Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку в кількості 12 осіб, визначених окремим рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Головою Ревізійної комісії Національного депозитарію України призначено представника держави в особі ДКЦПФР за окремим рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Крім того, призначено трьох членів Ревізійної комісії Національного депозитарію України, кандидатури яких запропоновано по одній Державною податковою службою України, Національним банком України, Ощадбанком України.

У зв’язку із необхідністю приведення діяльності Національного депозитарію України у відповідність із Законом України «Про акціонерні товариства» Загальними зборами затверджено нову редакцію Статуту Національного депозитарію України та змінено найменування Національного депозитарію України на Публічне акціонерне товариство «Національний депозитарій України».

Загальними зборами також внесено зміни до рішень загальних зборів ВАТ «Національний депозитарій України» від 09.08.07 щодо збільшення статутного капіталу ВАТ «Національний депозитарій України», пов’язані, зокрема, із забезпеченням можливості оплати акцій НДУ акціями депозитарію ПрАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів».

 
До уваги клієнтів НДУ! Друк
Четвер, 28 квітня 2011, 10:04

 

З метою покращення обслуговування клієнтів, Національним депозитарієм України запроваджено новий сервіс «Статус розпоряджень клієнтів», що дозволяє в режимі  on-line відслідковувати прийом та обробку розпоряджень, наданих клієнтами до НДУ, а саме документи щодо:

 • відкриття рахунку в цінних паперах;
 • депонування глобального/тимчасового глобального сертифікату;
 • зміни анкети рахунку в цінних паперах;
 • зміна глобального сертифікату;
 • інших облікових та інформаційних операцій.
 
Семінар НДУ на тему «Транскордонні операції з цінними паперами» Друк
Четвер, 14 квітня 2011, 08:45


НДУ повідомляє про проведення семінару на тему «Транскордонні операції з цінними паперами. Практичні аспекти діяльності та нові можливості для інвесторів та емітентів».

Програма семінару:


 1. Правові засади депозитарного обліку іноземних цінних паперів через систему кореспондентських відносин НДУ.
 2. Схема зарахування іноземних цінних паперів в депозитарну систему України.
 3. Обслуговування корпоративних дій емітента іноземних цінних паперів.
 4. Розрахунки щодо іноземних цінних паперів.
 5. Списання іноземних цінних паперів із Національної депозитарної системи.
 6. Можливості для виходу українських емітентів на зарубіжні ринки. Кореспондентські зв’язки НДУ з іноземними депозитаріями-кореспондентами.
 7. Запитання—Відповіді.

Доповідачі:

Євген Дідківський — Директор департаменту міжнародних та біржових розрахунків НДУ;
Діана Черкезюк — представник відділу транскордонних операцій та інтеграції ДМБР;
Олег Швець — член Ради АУФТ.

Дата проведення: 22 квітня об 11.00 за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3, зал засідань НДУ (3-ій поверх).

Вартість участі — 300 грн.

За додатковою інформацією з приводу участі та реєстрації звертайтесь за тел. 279-12-73 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


 
До уваги Емітентів-клієнтів НДУ, які привели свою діяльність у відповідність до Закону України «Про акціонерні товариства»! Друк
Середа, 13 квітня 2011, 17:13


При зазначенні дати обліку в розпорядженні на складання зведеного облікового реєстру власників цінних паперів для проведення загальних зборів наполегливо рекомендуємо враховувати наступні норми частини першої статті 34 Закону України «Про акціонерні товариства»:

«У загальних зборах акціонерного товариства можуть брати участь особи, включені до переліку акціонерів, які мають право на таку участь, або їх представники.»

«Перелік акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складається станом на 24 годину за три робочих дні до дня проведення таких зборів у порядку, встановленому законодавством про депозитарну систему України.»
 
Оголошено проведення загальних зборів акціонерів НДУ. Друк
Вівторок, 12 квітня 2011, 13:43


Відкрите акціонерне товариство «НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕПОЗИТАРІЙ УКРАЇНИ»
повідомляє про проведення чергових Загальних зборів акціонерів,
які відбудуться 27 квітня 2011 року о 10-00 за адресою: м. Київ, майдан Незалежності, 2

 

Початок реєстрації акціонерів та їх представників розпочинається о 09-00, за вищевказаною адресою.
Представникам акціонерів при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.
Повноваження представника акціонера повинні бути оформлені відповідно до чинного законодавства.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Наступна > Кінець >>

Сторінка 46 з 55