Essential SSL
Головна Новини
Новини
НДУ подолав 200-мільярдний рубіж! Друк
Четвер, 15 березня 2012, 10:56

07 березня 2012 року обсяг депозитарних активів Національного депозитарію України (далі – НДУ) подолав позначку в 200 млрд. грн. Наразі депозитарні активи НДУ складають 203,2 млрд. грн.

 

 

З початку 2011 р. обсяг активів збільшився в 2,7 рази та станом на 14.03.2012 р. склав 203,2 млрд. грн. Це стало результатом того, що клієнтська база НДУ продовжує збільшуватись. Зараз в НДУ відкрито 4 254 рахунків емітентам, що вдвічі більше ніж станом на початок 2011 р., та 303 рахунки зберігачам.

Ми дуже вдячні нашим клієнтам за співпрацю та довіру.
З повагою, Національний депозитарій України.

 
Голову Правління НДУ обрано членом Ради ПАРД Друк
Понеділок, 05 березня 2012, 09:38

28 лютого 2012 р. відбулись XXIV загальні збори Ради Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв (далі - ПАРД).

До порядку денного було включено питання обрання членів Ради ПАРД. За результатами голосування Голова Правління НДУ Румпа С.Ю. був обраний новим членом Ради ПАРД.

Приємно відзначити, що Національний депозитарій України був нагороджений Подякою за активне сприяння розвитку Національної депозитарної системи та розбудову саморегулювання в Україні.

Крім того, Голова Правління НДУ Румпа С.Ю. був нагороджений Подякою за активну участь у роботі ПАРД та значний особистий внесок у розбудову Національної депозитарної системи.

 
Делегація НДУ взяла участь у загальних зборах та засіданні Ради директорів ECSDA Друк
Понеділок, 05 березня 2012, 09:32

23 лютого 2012 року в Брюсселі відбулося засідання Ради директорів Асоціації європейських центральних депозитаріїв (ECSDA) та загальні збори членів цієї Асоціації. У заході приймали участь представники Національного депозитарію України, члена ECSDA.

На засіданні була представлена оновлена інформація щодо проекту TARGET2-Securities. Були презентовані доповіді робочих груп Асоціації щодо державної політики в сфері центральних депозитаріїв, розрахунків та гармонізації.

Серед рішень, що були прийняті на засіданні – прийняття Центрального депозитарію Республіки Македонія (CSD AD Skopje) у до складу членів ECSDA. Були затверджені підсумки діяльності Асоціації у 2011 році, в т.ч. її фінансовий звіт, розглянуті кадрові й адміністративні питання, зокрема наповнення бази даних членів Асоціації, зміна логотипу ECSDA  у зв’язку з відзначенням 15-ї річниці від заснування Асоціації.

По завершенні засідання учасники поділилися найважливішими новинами зі своїх національних ринків.

Напередодні представники НДУ були також присутні на зустрічі з фінансовими аташе (представниками державних органів країн-учасниць Європейського Союзу), в ході якої обговорювалися питання прийняття законодавства ЄС щодо центральних депозитаріїв.

Довідкова інформація про ECSDA

ECSDA створена у 1997 році в Мадриді з метою проведення форуму для центральних депозитаріїв для обміну поглядами та просування проектів, що представляють взаємний інтерес.

Наразі ECSDA концентрує власні зусилля на проведенні загальної роботи щодо реалізації спільних інтересів у сфері європейського клірингу та розрахунків, а також щодо усунення бар'єрів на шляху транскордонних розрахунків..

ECSDA також ставить на меті надання консультаційних послуг з юридичних, регуляторних та податкових питань європейським адміністративним органам, а також здійснення впливу на процес прийняття рішень, які сформують систему клірингу та розрахунків у Європі в найближчому майбутньому.

ECSDA представляє 42 національних та міжнародних центральних депозитаріїв 37 країн Європи.

Довідкова інформація про НДУ

Національний депозитарій України (НДУ) - центральна ланка депозитарної системи України, член ECSDA. НДУ створений відповідно до Закону України «Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні» для забезпечення функціонування єдиної системи депозитарного обліку.

НДУ є Національним агентством з кодифікації всіх видів фінансових інструментів, випущених в Україні.

З більш детальною інформацією про діяльність НДУ можна ознайомитися на сайті www.csd.ua.

Контакти: e-mail: pr@csd.ua; телефон відділу  зв'язків з громадськістю та ЗМІ НДУ +38 062 279-09-54

 
Щодо проведення засідання круглого столу Друк
Понеділок, 05 березня 2012, 09:30

02.03.2012 відбулось чергове засідання круглого столу, присвячене роботі програмного продукту депозитарного обліку (ППДО).

Доповідачами виступили: представники Операційного департаменту та служби технічної підтримки НДУ.

Спеціалістами НДУ було докладно описано схему проведення операцій через систему кореспондентських відносин між депозитаріями.

Також на заході порушувалося питання роботи функціоналу щодо масового переказу цінних паперів від одного зберігача до іншого. Розглядалися дії зберігача-постачальника та зберігача-отримувача.

Крім того, спеціалісти НДУ висвітлили процедуру формування зведеного облікового реєстру власників цінних паперів.

По закінченні заходу спеціалісти НДУ відповіли на всі запитання учасників засідання, а також дали корисні поради щодо роботи з програмним продуктом. Особливу увагу було приділено обговоренню пропозицій зберігачів до шляхів модернізації ППДО в майбутньому.

Нагадуємо, що НДУ регулярно проводить зустрічі зі зберігачами та емітентами. За інформацією щодо проведення заходів слідкуйте на сайті НДУ.

 
Порядок роботи Національного депозитпрію України на період весняних свят Друк
Середа, 22 лютого 2012, 16:23

Відповідно до  розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.11.2011р. № 1210-р «Про перенесення робочих днів у 2012 році» та листа Національного банку України від 25.01.2012 р. № 25-211/203-822  на  період весняних свят встановлюється особливий порядок роботи ПАТ «Національний депозитарій України»

  • 2 березня 2012 року – робочий день, скорочений операційний день до 16:30
  • 3 березня 2012 року – робочий день, скорочений операційний день до 16:30
  • 7 березня 2012 року – передсвятковий  скорочений операційний день до 16:30
  • 9 березня 2012 року – вихідний день
  • 28 квітня 2012 року – передсвятковий скорочений операційний день до 16:30
  • 30 квітня 2012 року – вихідний день.
 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Наступна > Кінець >>

Сторінка 43 з 58