Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Essential SSL
Головна Новини
Новини
НДУ та ВДЦП розширюють можливості ЕВД Друк
Вівторок, 13 грудня 2011, 14:45

12 грудня 2011 року між Національним депозитарієм України (далі – НДУ) та Всеукраїнським депозитарієм цінних паперів (далі – ВДЦП) підписано додаткові угоди до договорів про кореспондентські відносини.

Умови додаткових угод передбачають доповнення Регламентів електронної взаємодії Депозитарію та Депозитарію-кореспондента (далі - Регламенти ЕВД) процедурами щодо проведення процесу дематеріалізації, а саме: обміну інформацією при обслуговуванні операцій дематеріалізації акції, а також їх відображення на кореспондентських рахунках депозитаріїв в електронному вигляді.

Регламенти ЕВД передбачають взаємодію між НДУ та ВДЦП в частині передачі зведених облікових реєстрів власників цінних паперів, які обліковуються через систему кореспондентських відносин, а також в частині виконання операцій, пов'язаних з дематеріалізацією акцій.

Використання ЕВД значно спрощує процедуру проведення операцій та скорочує терміни їх виконання. Це сприяє удосконаленню кореспондентських відносин між депозитаріями та є надзвичайно важливим для функціонування депозитарної системи в Україні. Найближчим часом планується подальше розширення переліку операцій та послуг з використанням ЕВД.

 
Емітенти продовжують переходити до НДУ Друк
Понеділок, 12 грудня 2011, 17:10

До НДУ перейшов ще один емітент: депоновано глобальний сертифікат емітента Публічне акціонерне товариство "Чернігівська макаронна фабрика".

Змінами до Положення про депозитарну діяльність емітентам надана можливість зміни місця зберігання глобального сертифікату певного випуску цінних паперів. Цією можливістю вже скористалися низка емітентів, що створює позитивну тенденцію переходу емітентів до НДУ. Серед них: Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Оранта-Життя», Публічне акціонерне товариство АКБ «Індустріалбанк», Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «СВОП» (ЗНВПІФ «Проектне інвестування» та ЗНВПІФ «Приватні інвестиції»), Публічне акціонерне товариство «Хайдельберг Цемент Україна», Публічне акціонерне товариство «Забір'я», Публічне акціонерне товариство «Електромашина», «ЗНВКІФ «Авангард фонд ліквідних активів», ПрАТ КУА «АКАДЕМІЯ ІНВЕСТМЕНТС» (ПІФ НЗ «РЕМІ-ПРОСПЕКТ»), Публічне акціонерне товариство «Димерське автотранспортне підприємство».

Для більшої зручності емітентів при переході до системи депозитарного обліку НДУ введено в експлуатацію функціонал щодо масового переказу цінних паперів з рахунків депонентів одного зберігача до іншого у випадку зміни емітентом зберігача (відповідно до п.5.8 Глави 5 Положення про порядок переведення випуску іменних акцій документарної форми існування у бездокументарну форму існування, затвердженого рішенням ДКЦПФР від 30.06.00 року № 98).

 
Відбулась зустріч представників Foyil та НДУ Друк
Понеділок, 12 грудня 2011, 15:18

08.12.2011 відбулась зустріч між представниками Національного депозитарію України (далі – НДУ) та Foyil Group. Зі сторони Foyil на зустрічі були присутні: Президент та Голова відділу інвестицій Foyil Asset Management Доріан Б.Фойл, генеральний директор Foyil Securities Олександр Сандул, а також генеральний директор Foyil Asset Management Наталія Матусевич.

Детальніше...
 
НДУ та ВДЦП підписали Меморандум про співпрацю Друк
Середа, 07 грудня 2011, 11:24

30.11.11 р. між Національним депозитарієм України (далі – Національний депозитарій) та Всеукраїнським депозитарієм цінних паперів (далі – ВДЦП) був підписаний Меморандум про співпрацю з метою забезпечення кодифікації Національним депозитарієм цінних паперів, за умови подання документів на кодифікацію заявниками до ВДЦП.

В Меморандумі була підкреслена важливість призначення міжнародних ідентифікаційних номерів цінних паперів (далі – коди ISIN) для забезпечення здійснення депозитарних операцій.

Детальніше...
 
В НДУ депоновано тимчасовий глобальний сертифікат облігацій Харківської міської ради Друк
Понеділок, 05 грудня 2011, 12:29

В Національному депозитарії депоновано тимчасовий глобальний сертифікат випуску облігацій внутрішньої місцевої позики Харківської міської ради серії «D». Обсяг випуску становить 99 500 000 грн. Облігації будуть запропоновані для відкритого (публічного) розміщення. Розміщення облігацій буде проводитися на фондовій біржі ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФОНДОВА БІРЖА «ПЕРСПЕКТИВА» за дорученням емітента андеррайтерами, якими виступають Товариство з обмеженою відповідальністю Фондова компанія «Фінекс-Україна» та Публічне акціонерне товариство «ВТБ Банк».

Цінні папери випущені з метою залучення коштів до бюджету розвитку для реалізації завдань і заходів з підготовки міста до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Наступна > Кінець >>

Сторінка 43 з 56