Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Essential SSL
Головна Новини
Новини
Участь НДУ в спільному засіданні Комітетів Друк
Четвер, 10 листопада 2011, 16:46

07 листопада 2011 року відбулося спільне засідання Комітету з питань методології здійснення та розвитку професійної діяльності на фондовому ринку, Комітету з питань комунікацій та інформаційної політики та Комітету з питань попередження, виявлення правопорушень та правозастосування на фондовому ринку.

На порядку денному розглядався проект Порядку формування та передавання на відповідальне зберігання Національному депозитарію України контрольних копій реєстрів власників акцій (2 варіанти редакції: у вигляді електронних документів або подання контрольної копії в паперовому та електронному вигляді на носіях даних).

У засіданні приймали учать представники Національного депозитарію України: заступник Голови Правління НДУ Скальська Н.Е., директор Департаменту інформаційних технологій Лобанов М.В., заступник директора Департаменту стандартизації та розвитку законодавства Карпенко М.М.

 
До уваги емітентів та зберігачів! Друк
Четвер, 10 листопада 2011, 10:16

НДУ повідомляє про введення у промислову експлуатацію функціоналу щодо масового переказу цінних паперів з рахунків депонентів одного зберігача до іншого у випадку зміни емітентом зберігача (відповідно до п.5.8 Глави 5 Положення про порядок переведення випуску іменних акцій документарної форми існування у бездокументарну форму існування, затвердженого рішенням ДКЦПФР від 30 червня 2000 року № 98), або у випадку припинення зберігачем професійної діяльності на фондовому ринку (відповідно до Положення про припинення провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, затвердженого Рішення ДКЦПФР від 22 травня 2009 року № 480).

Детальніше...
 
До уваги емітентів, які не пройшли процедуру дематеріалізації! Друк
Середа, 09 листопада 2011, 17:20

НДУ продовжує низку безкоштовних семінарів  на тему «Практичні питання переведення випуску іменних акцій документарної форми існування у бездокументарну форму існування. Нововведення у процедурі дематеріалізації. Як співпрацювати з НДУ після дематеріалізації?».

Досвідчені спеціалісти Національного депозитарію нададуть відповіді на питання практичної взаємодії з депозитарієм, що виникають у емітентів в процесі та після процедури дематеріалізації, та правові аспекти взаємодії емітента з депозитарієм при виконанні вимог Закону про акціонерні товариства.

Детальніше...
 
Емітенти приймають рішення про перехід до НДУ Друк
Вівторок, 08 листопада 2011, 11:25

07.11.11 в Національному депозитарії депоновано глобальний сертифікат емітента ПрАТ КУА «АКАДЕМІЯ ІНВЕСТМЕНТС» (ПІФ НЗ «РЕМІ-ПРОСПЕКТ»), який успішно скористався технологією обслуговування депозитаріями операції емітента щодо зміни місця зберігання глобального сертифіката певного випуску цінних паперів, що стала доступною всім емітентам в зв’язку з набуттям чинності змін до Положення про депозитарну діяльність. На момент зміни місця зберігання глобального сертифікату, значна частина цінних паперів випуску вже була переведена власниками до системи обліку НДУ через систему кореспондентських відносин з ВДЦП.

Детальніше...
 
Вражаюча динаміка НДУ Друк
Понеділок, 07 листопада 2011, 10:48

НДУ продовжує демонструвати позитивну динаміку. Найбільш виразно збільшується клієнтська база та депозитарні активи. Цьому сприяли технологічні можливості, лояльна тарифна політика, професіоналізм та якість обслуговування в Національному депозитарії.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Наступна > Кінець >>

Сторінка 43 з 55