Головна Новини
Новини
4 грудня відбувся ІІІ Міжнародний форум корпоративних директорів Друк
Понеділок, 10 грудня 2018, 11:44

 

Незалежні наглядові ради потрібні не лише для публічних компаній для виходу на біржу і підтримки високого рівня прозорості перед інвесторами, а й для державних підприємств та для громадських організацій. Про це йшлося на Третьому міжнародному форумі корпоративних директорів, організованому Професійною асоціацією корпоративного управління та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Детальніше...
 
Новий функціонал. Обмеження права голосу юридичних осіб – акціонерів, які перебувають під контролем емітента. Друк
Четвер, 06 грудня 2018, 14:13

 

Центральним депозитарієм здійснено модернізацію програмного продукту депозитарного обліку з метою забезпечення виконання вимог статті 421 Закону України «Про акціонерні товариства» щодо встановлення обмеження при визначенні кворуму загальних зборів та прав участі у голосуванні на загальних зборах.

Детальніше...
 
Документів і вимог до них поменшало: НДУ спростив бізнес-процеси у роботі з клієнтами Друк
Середа, 28 листопада 2018, 11:28

 

З 13 грудня 2018 року НДУ оптимізує процес роботи з клієнтами. Кількість процедур істотно зменшується. В рамках впровадження технологічних інновацій система документообігу НДУ переводиться в електронну форму. Це дозволить позбутися застарілого й громіздкого процесу паперового діловодства.

Детальніше...
 
Новий склад Наглядової ради ПАТ «НДУ» допоможе надалі розвивати корпоративне управління в рамках стратегії публічності Друк
Понеділок, 26 листопада 2018, 15:28

 

22 листопада на Загальних зборах акціонерів ПАТ «НДУ» було обрано новий склад Наглядової ради.

Детальніше...
 
Інвестиційний клімат в Україні пожвавлюється: заведені цінні папери іноземного емітента за спрощеною процедурою Друк
Четвер, 22 листопада 2018, 08:21

 

Вперше для обігу на території України заведені цінні папери іноземного емітента за спрощеною процедурою, згідно з рішенням №871 «Про внесення змін до Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України». Завдяки спільній роботі, яку виконали НДУ, НКЦПФР та компанія Dragon Capital, з кінця листопада 2018 року на вітчизняному ринку можна буде придбати єврооблігації з процентною ставкою 16.5% в гривні, які Укрексімбанк випустив для обігу за кордоном.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 61