Головна Новини
Новини
Обрано Голову Наглядової Ради НДУ Друк
П'ятниця, 25 вересня 2020, 12:42

24.09.2020 року відбулось засідання оновленого складу Наглядової ради ПАТ «НДУ», на якому було обрано Голову та заступника ради.

Детальніше...
 
Нова система НДУ “Кабінет Зборів” успішно пройшла перевірку на надійність Друк
Понеділок, 21 вересня 2020, 10:01

“Кабінет Зборів” - новий сервіс, розроблений командою Центрального депозитарію (далі -ЦД), ще раз засвідчив свою надійність у використанні через проведення загальних зборів для одного з найкрупніших за кількістю акціонерів, товариств в Україні.

11 вересня 2020 року АТ “Райффайзен Банк Аваль” провело річні загальні збори акціонерів дистанційно за допомогою web-сервісу “Кабінет Зборів”. АТ “Райффайзен Банк Аваль” є найбільшим українським банком з іноземним капіталом, акціями якого володіють більш ніж 100 тисяч акціонерів.

Рішення про проведення зборів банку з такою значною кількістю акціонерів, дистанційно з використанням нового сервісу “Кабінет Зборів” свідчить про довіру до технологічних рішень, запроваджених ЦД та є гарантією їх надійності.

____“Банк успішно провів річні загальні збори акціонерів дистанційно, в черговий раз продемонструвавши високий рівень вміння реагування на виклики в умовах пандемії COVID-19. Було певне хвилювання, адже це був перший досвід не тільки для нас, але і для Центрального Депозитарію: 80 депозитарних установ, які обслуговують понад 110 тисяч акціонерів Банку, — це дуже вагомий виклик –
зазначила Наталія Марченко, директорка Департаменту виконавчого управління та комунікацій Райффайзен Банку Аваль. — При законодавчо стислих термінах опрацювання такого масиву інформації вимагало від фахівців ЦД уважності та оперативності. З приємністю відмічаємо, що створена нова система та фах працівників ЦД на всіх рівнях проходження нової процедури дозволили провести наші збори вчасно та якісно. Діджиталізація є сучасним світовим трендом та Україна не є виключенням. Впровадження цифрових стратегій в нашому банку та використання подібних онлайн інструментів покращує якість взаємодії з нашими клієнтами та іншими учасниками фондового ринку».Нагадуємо, що web-сервіс “Кабінет Клієнта” було запущено в експлуатацію в травні 2020 року, що надало змогу клієнтам ЦД скористатися послугою із дистанційного проведення загальних зборів, відповідно до Рішення НКЦПФР від 16.04.2020р. №196, яким затверджено Тимчасовий порядок.За додатковою інформацією звертатися: pr@csd.ua


Довідка
Національний депозитарій України створений відповідно до Закону України «Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні» для забезпечення функціонування єдиної системи депозитарного обліку. Договір про заснування Національного депозитарію України підписано ДКЦПФР та НБУ 18 грудня 1998 року. Державна реєстрація відбулася 17 травня 1999 року. Структура власності ПАТ «НДУ» (станом на ІІ квартал 2017 року): 25% акцій належить державі (управління здійснює НКЦПФР), 25% - належать НБУ, 24,99% - Ощадбанку, майже 11% - КНПФ НБУ, 9,99% - Укрексімбанку, менше 5% акцій – іншим власникам.
12 жовтня 2013 року набрав чинності Закон України «Про депозитарну систему України» (далі – Закон), згідно з яким ПАТ «НДУ» набуває статусу Центрального депозитарію з дня реєстрації НКЦПФР в установленому порядку Правил Центрального депозитарію (рішення НКЦПФР від 01.10.2013 №2092).
Центральний депозитарій веде депозитарний облік усіх емісійних цінних паперів, крім тих, облік яких веде Національний банк України відповідно до компетенції, визначеної Законом.
 
Повідомлення Друк
Понеділок, 21 вересня 2020, 08:14

Детальніше...
 
Повідомлення Друк
Четвер, 17 вересня 2020, 14:41

Детальніше...
 
Новий склад Ради Учасників НДУ провів своє перше засідання Друк
Четвер, 03 вересня 2020, 14:12

 

Сьогодні відбулося перше засідання нового складу Ради учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 74