Essential SSL
Головна Новини
Новини
НДУ стає ближче до своїх клієнтів і планує поліпшити бізнес-процеси Друк
Понеділок, 10 грудня 2018, 15:24

 

Активна участь наших клієнтів в опитуванні допомогла зрозуміти,  які потрібно зробити кроки для ефективної та комфортної спільної роботи. Адже завдяки зворотньому зв’язку та у рамках електронізації документообігу було створено онлайн Кабінет клієнта, де клієнт може подавати розпорядження 24/7 на формування реєстру власників іменних цінних паперів; розпорядження на формування інформаційних довідок  на основі реєстру. А у відповідь отримує електронний документ. Це дозволило створити процесс прозорим, легким, та швидким.

Нагадуємо, що з 13 грудня розпочне працювати електронний глобальний та тимчасовий глобальний сертифікат випуску акцій, який теж подаватиметься засобами клієнтського кабінету.

Щоб зрозуміти, що ми можемо поліпшити в наших бізнес-процесах, як стати продуктивніше, ми підготували опитування. Ваш зворотній зв’язок допоможе нам сконцентрувати зусилля на найважливішому, а Ваша точка зору буде почутою.

Чекаємо на ваші відповіді в анкеті та дякуємо тим, хто вже їх заповнив!

 
4 грудня відбувся ІІІ Міжнародний форум корпоративних директорів Друк
Понеділок, 10 грудня 2018, 11:44

 

Незалежні наглядові ради потрібні не лише для публічних компаній для виходу на біржу і підтримки високого рівня прозорості перед інвесторами, а й для державних підприємств та для громадських організацій. Про це йшлося на Третьому міжнародному форумі корпоративних директорів, організованому Професійною асоціацією корпоративного управління та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Детальніше...
 
Новий функціонал. Обмеження права голосу юридичних осіб – акціонерів, які перебувають під контролем емітента. Друк
Четвер, 06 грудня 2018, 14:13

 

Центральним депозитарієм здійснено модернізацію програмного продукту депозитарного обліку з метою забезпечення виконання вимог статті 421 Закону України «Про акціонерні товариства» щодо встановлення обмеження при визначенні кворуму загальних зборів та прав участі у голосуванні на загальних зборах.

Детальніше...
 
Документів і вимог до них поменшало: НДУ спростив бізнес-процеси у роботі з клієнтами Друк
Середа, 28 листопада 2018, 11:28

 

З 13 грудня 2018 року НДУ оптимізує процес роботи з клієнтами. Кількість процедур істотно зменшується. В рамках впровадження технологічних інновацій система документообігу НДУ переводиться в електронну форму. Це дозволить позбутися застарілого й громіздкого процесу паперового діловодства.

Детальніше...
 
Новий склад Наглядової ради ПАТ «НДУ» допоможе надалі розвивати корпоративне управління в рамках стратегії публічності Друк
Понеділок, 26 листопада 2018, 15:28

 

22 листопада на Загальних зборах акціонерів ПАТ «НДУ» було обрано новий склад Наглядової ради.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 59