Головна Новини
Новини
Шановні представники Депозитарних установ! Друк
Субота, 11 травня 2019, 14:59

 

Нагадуємо, що відповідно до Календарного плану впровадження нового програмного забезпечення Центрального депозитарію, з початку травня проходять навчальні семінари по роботі з інтерфейсом нового програмного забезпечення DEPEND Q.

На сьогодні, фахівцями НДУ проводиться активна робота згідно етапів впровадження нового програмного забезпечення та вже було проведено 3 семінари за участю представників депозитарних установ. Впродовж навчального семінару учасники мають змогу попрацювати в тестовому середовищі нового програмного забезпечення DEPEND Q та виконати основні базові операції.

Детальніше...
 
Повідомлення Друк
Середа, 08 травня 2019, 13:45

 

Центральний депозитарій на виконання вимог абзацу другого пункту 9 розділу VІ Положення про припинення депозитарною установою провадження професійної діяльності на фондовому ринку – депозитарної діяльності, затвердженого Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 08.04.2014 №431 (зі змінами та доповненнями, надалі - Положення) повідомляє:

Детальніше...
 
В правлінні НДУ з’явилася жінка Друк
Четвер, 02 травня 2019, 11:49

 

В правління Національного депозитарію України було обрано жінку. Це рішення було прийнято на загальних зборах акціонерів 26 квітня 2019 року.

Детальніше...
 
5 важливих змін у новому регламенті, про які треба знати Друк
Понеділок, 22 квітня 2019, 11:44

 

З 26 квітня розпочне діяти новий регламент, завдяки якому ще більше бізнес-процесів буде спрощено. Багато процедур вже переведені в електронний формат через Кабінет клієнта.

Новий регламент був затверджений Правлінням 03.04.19 року згідно з внесенням змін до законодавства та необхідністю приведення внутрішніх документів у відповідність.

Детальніше...
 
До Уваги Депозитарних Установ! Навчальні семінари по роботі з DEPEND Q! Друк
П'ятниця, 19 квітня 2019, 13:41

 

Навчальні семінари по роботі з DEPEND Q!

Відповідно до Календарного плану впровадження нового програмного забезпечення Центрального депозитарію, протягом травня будуть проводитись навчальні семінари по роботі з інтерфейсом нового програмного забезпечення DEPEND Q.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 61