Home Newsroom
News
В НДУ відбулася виїзна робоча зустріч Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності. Print
Thursday, 18 October 2018 12:27

 

17 жовтня в НДУ пройшла виїзна робоча зустріч Комітету ВРУ з питань фінансової політики і банківської діяльності. НДУ виступив, як майданчик для обговорення важливих змін у інфраструктурі фондового ринку.

Read more...
 
НДУ презентував проекти документів: технічні вимоги і пропозиція щодо тарифної моделі 2019 в рамках впровадження ПЗ Print
Tuesday, 02 October 2018 09:59

 

Національний депозитарій України запропонував для обговорення проекти документів: технічні вимоги до депозитарних установ залежно від обраної моделі роботи з центральним депозитарієм (ЦД) і принципи побудови нової тарифної моделі 2019, яка набере чинності з моменту запуску в роботу нового ПЗ. Наявні тарифи на сьогодні не дозволяють НДУ вийти на рівень беззбитковості операційної діяльності. Під час формування нової тарифної моделі використовується підхід, який дозволить протягом кількох років досягти операційної самоокупності. Для цього, за розрахунками експертів НДУ, з моменту запуску ПЗ необхідне підвищення вартості послуг більш ніж удвічі.

Read more...
 
Активні учасники та НДУ обговорили принципи взаємодії в рамках впровадження нового ПЗ Print
Thursday, 20 September 2018 15:15

 

18.09.2018р. у Національному депозитарії України відбулася дискусія щодо найактуальніших питань з приводу впровадження ПЗ DEPEND: каналів зв`язку та вимог до депозитарних установ, зберігання історичних даних, специфікації та стандартів повідомлень. Ініціаторами та учасниками зустрічі виступили активні депозитарні установи та проектна команда НДУ.

Read more...
 
Рада учасників НДУ буде активно обстоювати інтереси гравців фондового ринку Print
Friday, 07 September 2018 13:49

 

Нова Рада учасників Національного депозитарію України провела перше засідання. Головою організації обрано Шаді Саад (ПрАТ «Бахмацьке БПП»), заступником - Сергій Бірюк (ПрАТ «М-ІНВЕСТ»), секретар - Зоя Грєхова (ПРАТ «Альтана Капітал»). Рада має намір активізувати процес комунікації з НДУ і обстоювання інтересів учасників депозитарної системи. Найближчим часом Рада планує працювати над питаннями, пов'язаними з інтеграцією нового програмного забезпечення, імплементацією закону щодо номінального утримувача, політикою формування тарифів.

6 вересня 2018 року відбулося перше засідання оновленої Ради учасників НДУ. Відповідно до Положення, яке регламентує роботу організації, шляхом голосування був сформовано керівний склад. Головою Ради став Шаді Саад (ПрАТ «Бахмацьке БПП»), який отримав абсолютну більшість голосів.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 65