Home Newsroom
News
10.02.2022 вебінар НДУ: Фінансовий моніторинг НДУ – основні зміни та ключові аспекти Print
Thursday, 03 February 2022 13:00

Шановні клієнти - емітенти та депозитарні установи!

Ми продовжуємо серію вебінарів присвячених як загальним, так і практичним аспектам діяльності НДУ!

 

Тож, запрошуємо вас 10 лютого на черговий вебінар НДУ на тему: Фінансовий моніторинг НДУ – основні зміни та ключові аспекти
Read more...
 
08.02.2022 Вебінар НДУ: Новий канал взаємодії з ЦД: API DEPEND Print
Wednesday, 02 February 2022 12:31

Шановні клієнти - депозитарні установи!

Ми продовжуємо серію вебінарів присвячених як загальним, так і практичним аспектам взаємодії з НДУ!

 

Тож, запрошуємо вас 8 лютого на черговий вебінар НДУ на тему: Новий канал взаємодії з ЦД: API DEPEND
Read more...
 
Фінансовий моніторинг клієнтів - Емітентів! Print
Monday, 31 January 2022 10:00

Шановні Клієнти - Емітенти!

Будь ласка, зверніть увагу, що відповідно до вимог ст.ст. 8, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № (далі – Закон) Публічне акціонерне товариство «Національний депозитарій України» як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язане здійснювати, належну перевірку нових клієнтів, а також існуючих клієнтів (представників клієнтів).

Read more...
 
NDU and Central Depository of Armenia signed Memorandum of Cooperation Print
Wednesday, 19 January 2022 16:30

 

At the end of December 2021, a Memorandum of Cooperation was signed between the National Depository of Ukraine (NDU) and the Central Depository of Armenia (CDA), in particular, the Memorandum provides for cooperation on the issues of the new application of Armenian Depository - CDA Online, as well as electronic voting.

Read more...
 
До уваги арбітражних керуючих, нотаріусів, державних та приватних виконавців! Print
Wednesday, 05 January 2022 11:04

Україна крокує до режиму paperless і Центральний депозитарій у зв’язку з цим повідомляє, що відповіді на Ваші листи, отримані як в електронній, так і в паперовій формі, будуть надаватися Вам на електронну пошту у формі електронного документу, підписаного кваліфікованим електронним підписом.

Тому, просимо Вас не забувати у листах вказувати адресу електронної пошти, на яку бажаєте отримати відповідь на лист.

Відповіді на листи, що не містять адреси електронної пошти, будуть відправлені на адресу електронної пошти, що міститься у відповідних державних реєстрах, зокрема, таких як Єдиний реєстр арбітражних керуючих України, Єдиний реєстр приватних виконавців України та інших.

Додатково нагадуємо, що Центральний депозитарій також може приймати Ваші листи та запити на електронну пошту sekretariat@csd.ua та через Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).

Листи, що направляються до Центрального депозитарію у формі електронних документів мають бути обов’язково підписані кваліфікованим електронним підписом.

 

Дякуємо за розуміння!

Додатково просимо звернути увагу на важливі моменти, пов’язані  з розкриттям інформації щодо цінних паперів, за цим посиланням.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 85