Home Newsroom
News
Розширення можливостей web-сервісу «Кабінет клієнта» Print
Thursday, 19 December 2019 09:07

 

Шановні клієнти!

Ми постійно працюємо над розширенням та вдосконаленням можливостей нашого web-сервісу «Кабінет клієнта», враховуючи побажання та потреби наших клієнтів. Так, з 07.12.2019 року Кабінет клієнта Центрального депозитарію почав підтримувати ключі всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

Оновлення системи пройшло успішно, і на сьогодні клієнтами НДУ вже оформлено 3 глобальних сертифікати, 2 тимчасові глобальні сертифікати, 8 розпоряджень на складання реєстрів/переліків/інформаційних довідок на підставі реєстру, 8 довідок щодо стану рахунків/операцій по рахунках.

Read more...
 
Сервіс перевірки статусів розпоряджень на складання реєстра власників іменних ЦП Print
Wednesday, 18 December 2019 17:33

 

Шановні клієнти!

Для спрощення процедури контролю за виконанням Центральним депозитарієм розпоряджень на складання реєстрів /переліків власників цінних паперів, а також довідок на основі реєстрів, НДУ запровадив новий Сервіс перевірки статусів таких розпоряджень.

Read more...
 
Порядок роботи НДУ та РЦ на період новорічних свят Print
Tuesday, 10 December 2019 09:58

 

Порядок роботи НДУ та РЦ на період новорічних свят

21 грудня 2019 року – Національний депозитарій України та Розрахунковий центр працюють у звичайному режимі.

25 грудня 2019 року – Різдво Христове, національний вихідний день.

Відповідно до рішення Правління Національного банку України від 2019 року щодо регламенту роботи системи електронних платежів (далі – СЕП) Національного банку України та порядку роботи банківської системи України на період завершення звітного року:

26 та 27 грудня 2019 року Національний депозитарій працює у звичайному режимі. Розрахунковий центр працює в режимі подовженого банківського дня на дві години.

28 грудня 2019 року Національний депозитарій працює без клієнтів, операційний день не відкривається. Доступ до системи Depend Q та всіх ії компонентів буде відсутній.

28 грудня 2019 року Розрахунковий центр працює без клієнтів та забезпечує комплекс робіт, пов’язаних із завершенням звітного року, робочий день скорочено до 16:00:

  • банківський день закінчується о 15.00;
  • реєстри фондових бірж не приймаються;
  • система клірингового обліку не функціонує;

 

30, 31 грудня 2019 року та 1 січня 2020 року - національні вихідні дні.

2 січня 2020 року Розрахунковий центр працює без клієнтів і забезпечує комплекс робіт, пов’язаних із початком нового звітного року.

2 січня 2020 року Національний депозитарій України працює у звичайному режимі, за виключенням операцій, пов’язаних з виконанням розрахунків за правочинами щодо цінних паперів, вчинених на фондовій біржі або поза фондовою біржою з дотриманням принципу «поставка цінних паперів проти оплати», а також розрахунки за правочинами щодо цінних паперів, вчинених на фондовій біржі без дотримання принципу «поставка цінних паперів проти оплати», які не проводяться.

3 та 8 січня 2020 року Національний депозитарій України працює у звичайному режимі.

3 та 8 січня 2020 року Розрахунковий центр працює у звичайному режимі.

6 та 7 січня 2020 року – національні вихідні день.

11 січня 2020 року - Національний депозитарій України та Розрахунковий центр працюють у звичайному режимі.

 
Про нові реалії діяльності наглядових рад в українських компаніях на IV Міжнародному форумі корпоративних директорів Print
Monday, 09 December 2019 14:22

 

Змінюються часи – міняємось і ми. В епоху надшвидких трансформацій в усіх галузях економіки, система корпоративного управління не може працювати за старими сценаріями. А от впровадження сучасних тенденцій оптимізації бізнес-процесів шляхом діджиталізації відкриває безмежні можливості для росту.

Read more...
 
Що буде відбуватися з інфраструктурою фондового ринку в найближчі 3 роки Print
Wednesday, 04 December 2019 09:23

 

Наглядова рада НДУ прийняла нову стратегію розвитку на 2019-2022 роки. Ключовими цілями визначено: створення єдиного Центрального депозитарію, впровадження міжнародних стандартів PFMI-IOSCO в процеси українського пост-трейдингу, зниження рівня ризиків у роботі депозитарію. Досягнення визначених цілей дозволить фондовому ринку України інтегруватися в ринки інших країн. Національний депозитарій сфокусується на досягненні операційної прибутковості і розвитку команди, яка вже стала центром компетенцій для модернізації технологій фондового ринку України.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 72