Home Newsroom
News
NDU and Central Depository of Armenia signed Memorandum of Cooperation Print
Wednesday, 19 January 2022 16:30

 

At the end of December 2021, a Memorandum of Cooperation was signed between the National Depository of Ukraine (NDU) and the Central Depository of Armenia (CDA), in particular, the Memorandum provides for cooperation on the issues of the new application of Armenian Depository - CDA Online, as well as electronic voting.

Read more...
 
До уваги арбітражних керуючих, нотаріусів, державних та приватних виконавців! Print
Wednesday, 05 January 2022 11:04

Україна крокує до режиму paperless і Центральний депозитарій у зв’язку з цим повідомляє, що відповіді на Ваші листи, отримані як в електронній, так і в паперовій формі, будуть надаватися Вам на електронну пошту у формі електронного документу, підписаного кваліфікованим електронним підписом.

Тому, просимо Вас не забувати у листах вказувати адресу електронної пошти, на яку бажаєте отримати відповідь на лист.

Відповіді на листи, що не містять адреси електронної пошти, будуть відправлені на адресу електронної пошти, що міститься у відповідних державних реєстрах, зокрема, таких як Єдиний реєстр арбітражних керуючих України, Єдиний реєстр приватних виконавців України та інших.

Додатково нагадуємо, що Центральний депозитарій також може приймати Ваші листи та запити на електронну пошту sekretariat@csd.ua та через Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).

Листи, що направляються до Центрального депозитарію у формі електронних документів мають бути обов’язково підписані кваліфікованим електронним підписом.

 

Дякуємо за розуміння!

Додатково просимо звернути увагу на важливі моменти, пов’язані  з розкриттям інформації щодо цінних паперів, за цим посиланням.
 
НДУ прийняв на обслуговування облігації місцевих позик Print
Friday, 31 December 2021 15:55

 

Сьогодні, Національний депозитарій України успішно забезпечив прийняття на депозитарне обслуговування облігації місцевих позик (ОМП) від Національного банку України.
Read more...
 
Повідомлення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності Print
Thursday, 30 December 2021 15:44

Повідомлення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ПАТ «НДУ»

 

Read more...
 
Зміни до Правил ЦД Print
Thursday, 30 December 2021 10:13

 

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 86