Home Newsroom
News
НДУ ЗАБЕЗПЕЧИВ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШИХ В УКРАЇНІ ДИСТАНЦІЙНИХ ЗБОРІВ АКЦІОНЕРІВ Print
Thursday, 04 June 2020 10:03

Центральний депозитарій забезпечив проведення перших в Україні дистанційних зборів акціонерів. Це стало можливим завдяки розробленому командою НДУ технологічному рішенню. Сервіс “Кабінет Зборів” став доступний для клієнтів НДУ вже через 1,5 місяця від початку його розробки.
Read more...
 
Повідомлення Print
Tuesday, 02 June 2020 16:46

Центральний депозитарій на виконання вимог абзацу другого пункту 5 розділу VІ Положення про припинення депозитарною установою провадження професійної діяльності на фондовому ринку – депозитарної діяльності, затвердженого Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 08.04.2014 №431 (у редакції рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14 листопада 2019 року N 690, надалі - Положення) повідомляє про отримання від депозитарної установи ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕРШИЙ ФІНАНСОВИЙ ПОСЕРЕДНИК» (код за ЄДРПОУ 35669968) Заяв щодо передачі отриманих Центральним депозитарієм, як уповноваженим на зберігання, від депозитарних установ/зберігачів АТ «Брокбізнесбанк» (код за ЄДРПОУ 19357489), ПАТ «КБ «Хрещатик» (код за ЄДРПОУ 19364259) та ПАТ «КБ «Надра» (код за ЄДРПОУ 20025456) документів/баз даних/архіву баз даних/коштів, з метою забезпечення подальшого обліку та обслуговування цінних паперів, прав на цінні папери депонентів, що в установленому порядку не закрили свої рахунки в цінних паперах у депозитарній установі.

 
Допуск випуску іноземних цінних паперів до обігу на території України Print
Tuesday, 02 June 2020 09:45

Шановні клієнти!

НДУ повідомляє, що Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку 28 травня 2020 року прийняті рішення щодо допуску до обігу на території України ще трьох випусків іноземних цінних паперів, в тому числі нового для українського ринку цінного паперу, як ETF (Exchange Traded Fund). Тексти рішень за посиланням.
Read more...
 
НДУ удосконалює свою взаємодію з клієнтами Print
Thursday, 28 May 2020 14:37

 

Щороку Центральний депозитарій (далі - ЦД) проводить опитування серед клієнтів з приводу якості обслуговування для виявлення напрямів удосконалення та побажань щодо модернізації послуг та способів взаємодії з ЦД. За результатами цьогорічного опитування значну увагу з боку клієнтів було приділено важливості існування якомога більшої кількості каналів зв’язку зі спеціалістами ЦД.

 

Read more...
 
Дистанційне проведення загальних зборів акціонерів: поради експерта Print
Thursday, 28 May 2020 10:00

Пандемія і карантин внесли корективи в усі сфери бізнесу. Введення карантину припало на час запланованого проведення загальних зборів акціонерів більшості компаній, керівництво яких зіткнулося з проблемою, як бути в такій ситуації. І Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку України (НКЦПФР) виступила з ініціативою зміни порядку проведення зборів в період карантину і підключила до цієї роботи Національний депозитарій України (НДУ). Чому НДУ? Відповідь проста – це єдиний інститут, який міг технологічно провести ці зміни на розширених потужностях після зміни базового програмного забезпечення депозитарного обліку Depend в Україні.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 76