Home Newsroom
News
Сервіс перевірки статусів розпоряджень на складання реєстра власників іменних ЦП Print
Wednesday, 18 December 2019 17:33

 

Шановні клієнти!

Для спрощення процедури контролю за виконанням Центральним депозитарієм розпоряджень на складання реєстрів /переліків власників цінних паперів, а також довідок на основі реєстрів, НДУ запровадив новий Сервіс перевірки статусів таких розпоряджень.

Read more...
 
Порядок роботи НДУ та РЦ на період новорічних свят Print
Tuesday, 10 December 2019 09:58

 

Порядок роботи НДУ та РЦ на період новорічних свят

21 грудня 2019 року – Національний депозитарій України та Розрахунковий центр працюють у звичайному режимі.

25 грудня 2019 року – Різдво Христове, національний вихідний день.

Відповідно до рішення Правління Національного банку України від 2019 року щодо регламенту роботи системи електронних платежів (далі – СЕП) Національного банку України та порядку роботи банківської системи України на період завершення звітного року:

26 та 27 грудня 2019 року Національний депозитарій працює у звичайному режимі. Розрахунковий центр працює в режимі подовженого банківського дня на дві години.

28 грудня 2019 року Національний депозитарій працює без клієнтів, операційний день не відкривається. Доступ до системи Depend Q та всіх ії компонентів буде відсутній.

28 грудня 2019 року Розрахунковий центр працює без клієнтів та забезпечує комплекс робіт, пов’язаних із завершенням звітного року, робочий день скорочено до 16:00:

  • банківський день закінчується о 15.00;
  • реєстри фондових бірж не приймаються;
  • система клірингового обліку не функціонує;

 

30, 31 грудня 2019 року та 1 січня 2020 року - національні вихідні дні.

2 січня 2020 року Розрахунковий центр працює без клієнтів і забезпечує комплекс робіт, пов’язаних із початком нового звітного року.

2 січня 2020 року Національний депозитарій України працює у звичайному режимі, за виключенням операцій, пов’язаних з виконанням розрахунків за правочинами щодо цінних паперів, вчинених на фондовій біржі або поза фондовою біржою з дотриманням принципу «поставка цінних паперів проти оплати», а також розрахунки за правочинами щодо цінних паперів, вчинених на фондовій біржі без дотримання принципу «поставка цінних паперів проти оплати», які не проводяться.

3 та 8 січня 2020 року Національний депозитарій України працює у звичайному режимі.

3 та 8 січня 2020 року Розрахунковий центр працює у звичайному режимі.

6 та 7 січня 2020 року – національні вихідні день.

11 січня 2020 року - Національний депозитарій України та Розрахунковий центр працюють у звичайному режимі.

 
Про нові реалії діяльності наглядових рад в українських компаніях на IV Міжнародному форумі корпоративних директорів Print
Monday, 09 December 2019 14:22

 

Змінюються часи – міняємось і ми. В епоху надшвидких трансформацій в усіх галузях економіки, система корпоративного управління не може працювати за старими сценаріями. А от впровадження сучасних тенденцій оптимізації бізнес-процесів шляхом діджиталізації відкриває безмежні можливості для росту.

Read more...
 
Що буде відбуватися з інфраструктурою фондового ринку в найближчі 3 роки Print
Wednesday, 04 December 2019 09:23

 

Наглядова рада НДУ прийняла нову стратегію розвитку на 2019-2022 роки. Ключовими цілями визначено: створення єдиного Центрального депозитарію, впровадження міжнародних стандартів PFMI-IOSCO в процеси українського пост-трейдингу, зниження рівня ризиків у роботі депозитарію. Досягнення визначених цілей дозволить фондовому ринку України інтегруватися в ринки інших країн. Національний депозитарій сфокусується на досягненні операційної прибутковості і розвитку команди, яка вже стала центром компетенцій для модернізації технологій фондового ринку України.

Read more...
 
Опитування щодо якості обслуговування клієнтів ПАТ «НДУ» Print
Thursday, 28 November 2019 14:15

 

Шановні клієнти!

Опитування щодо якості обслуговування клієнтів ПАТ «НДУ»

Минулого року за допомогою письмового опитування нам було дуже цікаво та корисно дізнатися думки наших клієнтів щодо нашої роботи. Протягом цього року ми намагались вдосконалити механізми співпраці з Вами, і тепер прагнемо зрозуміти, що в нас вийшло, а над чим ще маємо працювати. Пропонуємо знову прийняти участь в опитуванні за посиланням та відповісти на декілька запитань щодо якості обслуговування ПАТ «НДУ» своїх клієнтів. Ця інформація допоможе нам проаналізувати та дозволить зрозуміти Ваші побажання для їх реалізації та підвищення якості нашої роботи.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 71