Home Newsroom
News
Кабінет зборів: нова система НДУ для дистанційних зборів акціонерів запрацює вже на початку травня Print
Friday, 17 April 2020 09:56

 

2 квітня 2020 року Президентом України був підписаний «Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямований на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)».

Серед низки змін, що передбачені цим Законом є забезпечення можливості проведення річних загальних зборів за результатами 2019 року дистанційно. Наразі, встановлені обмеження карантину не дозволяють більшості емітентів провести річні і позачергові збори акціонерів, що, в свою чергу, унеможливлює виплатити дивіденди, прийняття рішень щодо затвердження суттєвих угод, рішень з кадрових та інших важливих для діяльності товариства питань.

Задля забезпечення такої можливості Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку в співпраці з учасниками ринку розробила Проект нормативного акту (Тимчасовий Порядок). Цей Тимчасовий Порядок визначає створення окремого механізму для проведення загальних зборів дистанційно, скористатись яким матимуть змогу акціонерні товариства та інститути спільного інвестування та корпоративних фондів.

Read more...
 
Повідомлення Print
Tuesday, 14 April 2020 15:00

 

Центральний депозитарій на виконання вимог абзацу другого пункту 5 розділу VІ Положення про припинення депозитарною установою провадження професійної діяльності на фондовому ринку – депозитарної діяльності, затвердженого Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 08.04.2014 №431 (у редакції рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14 листопада 2019 року N 690, надалі - Положення) повідомляє про отримання від депозитарної установи ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕРШИЙ ФІНАНСОВИЙ ПОСЕРЕДНИК» (код за ЄДРПОУ 35669968) Заяв щодо передачі отриманих Центральним депозитарієм, як уповноваженим на зберігання, від депозитарних установ/зберігачів АТ «Брокбізнесбанк» (код за ЄДРПОУ 19357489), ПАТ «КБ «Хрещатик» (код за ЄДРПОУ 19364259) та ПАТ «КБ «Надра» (код за ЄДРПОУ 20025456) документів/баз даних/архіву баз даних/коштів, з метою забезпечення подальшого обліку та обслуговування цінних паперів, прав на цінні папери депонентів, що в установленому порядку не закрили свої рахунки в цінних паперах у депозитарній установі.

 
Пропозиції щодо внесення змін до РЕГЛАМЕНТУ ЦД Print
Tuesday, 14 April 2020 14:06

 

Шановні клієнти!

Центральний депозитарій повідомляє Вас щодо наміру внесення змін до Регламенту провадження депозитарної діяльності Центрального депозитарію цінних паперів (далі - Регламент).

Пропозиції щодо внесення змін до РЕГЛАМЕНТУ представлені в таблиці за посиланням.

Зміни до Регламенту планується розглянути Правлінням до 22.04.2020 року.

Read more...
 
Вебінар: «Дистанційне проведення загальних зборів акціонерів в умовах карантину: теоретичні та практичні аспекти» Print
Monday, 13 April 2020 10:57

 

Шановні клієнти!

Запрошуємо приєднатись до учасників у вебінарі «Дистанційне проведення загальних зборів акціонерів в умовах карантину: теоретичні та практичні аспекти», який проводить незалежна юридична компанія Arzinger!

Read more...
 
NDU will provide remote voting service for joint stock companies to hold Annual General Meetings Print
Wednesday, 01 April 2020 08:44

 

On March 30, 2020, the Verkhovna Rada of Ukraine approved the Draft Law “On amendments to certain legislative acts of Ukraine regarding the provision of treatment of the coronavirus disease (COVID-19)”.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 71