International Cooperation

 

Clearstream Banking Luxembourg (ICSD)

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Essential SSL
Home Newsroom
News
НДУ стає ближче до своїх клієнтів і планує поліпшити бізнес-процеси Print
Monday, 10 December 2018 15:24

 

Активна участь наших клієнтів в опитуванні допомогла зрозуміти,  які потрібно зробити кроки для ефективної та комфортної спільної роботи. Адже завдяки зворотньому зв’язку та у рамках електронізації документообігу було створено онлайн Кабінет клієнта, де клієнт може подавати розпорядження 24/7 на формування реєстру власників іменних цінних паперів; розпорядження на формування інформаційних довідок  на основі реєстру. А у відповідь отримує електронний документ. Це дозволило створити процесс прозорим, легким, та швидким.

Нагадуємо, що з 13 грудня розпочне працювати електронний глобальний та тимчасовий глобальний сертифікат випуску акцій, який теж подаватиметься засобами клієнтського кабінету.

Щоб зрозуміти, що ми можемо поліпшити в наших бізнес-процесах, як стати продуктивніше, ми підготували опитування. Ваш зворотній зв’язок допоможе нам сконцентрувати зусилля на найважливішому, а Ваша точка зору буде почутою.

Чекаємо на ваші відповіді в анкеті та дякуємо тим, хто вже їх заповнив!

 
4 грудня відбувся ІІІ Міжнародний форум корпоративних директорів Print
Monday, 10 December 2018 11:44

 

Незалежні наглядові ради потрібні не лише для публічних компаній для виходу на біржу і підтримки високого рівня прозорості перед інвесторами, а й для державних підприємств та для громадських організацій. Про це йшлося на Третьому міжнародному форумі корпоративних директорів, організованому Професійною асоціацією корпоративного управління та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Read more...
 
Новий функціонал. Обмеження права голосу юридичних осіб – акціонерів, які перебувають під контролем емітента. Print
Thursday, 06 December 2018 14:13

 

Центральним депозитарієм здійснено модернізацію програмного продукту депозитарного обліку з метою забезпечення виконання вимог статті 421 Закону України «Про акціонерні товариства» щодо встановлення обмеження при визначенні кворуму загальних зборів та прав участі у голосуванні на загальних зборах.

Read more...
 
Документів і вимог до них поменшало: НДУ спростив бізнес-процеси у роботі з клієнтами Print
Wednesday, 28 November 2018 11:28

 

З 13 грудня 2018 року НДУ оптимізує процес роботи з клієнтами. Кількість процедур істотно зменшується. В рамках впровадження технологічних інновацій система документообігу НДУ переводиться в електронну форму. Це дозволить позбутися застарілого й громіздкого процесу паперового діловодства.

Read more...
 
Новий склад Наглядової ради ПАТ «НДУ» допоможе надалі розвивати корпоративне управління в рамках стратегії публічності Print
Monday, 26 November 2018 15:28

 

22 листопада на Загальних зборах акціонерів ПАТ «НДУ» було обрано новий склад Наглядової ради.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 57