Головна
Новини


Затверджено новий Регламент роботи АЦСК ПАТ “Національний депозитарій України”. Друк
Понеділок, 14 лютого 2011, 15:50
11 лютого 2011 року Національним депозитарієм України затверджено нову версію Регламенту роботи акредитованого центру сертифікації ключів ВАТ “Національний депозитарій України” (далі – Регламент). 27 січня 2011 року Регламент було погоджено з Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Регламент розроблений відповідно до Закону України “Про електронний цифровий підпис”, Порядку акредитації центру сертифікації ключів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2004 № 903, Правил посиленої сертифікації, затверджених наказом ДСТСЗІ СБ України від 13.01.05 № 3 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 27.01.05 № 104/10384 (із змінами).
 
Регламент визначає організаційні, технічні та інші умови надання послуг електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) акредитованим центром сертифікації ключів ВАТ “Національний депозитарій України” (далі – АЦСК), правила користування послугами АЦСК, а також права, обов’язки та відповідальність обслуговуючого персоналу АЦСК і клієнтів (підписувачів).
 
Дія Регламенту поширюється на АЦСК, заявників, а також клієнтів (підписувачів), які взаємодіють з АЦСК на підставі договірних відносин.
 
АЦСК забезпечує ознайомлення користувачів з положеннями Регламенту за місцезнаходженням АЦСК або його відокремлених пунктів реєстрації та через електронний інформаційний ресурс АЦСК (http://csd.ua).
 
ЦСК НДУ отримав Свідоцтво про акредитацію центру сертифікації ключів Друк
П'ятниця, 30 жовтня 2009, 16:34

Відповідно до рішення Центрального засвідчувального органу від 26 жовтня 2009 року № 15, Центр сертифікації ключів Відкритого акціонерного товариства “Національний депозитарій України” (далі – ЦСК НДУ), пройшов відповідні перевірки та засвідчив свій кореневий сертифікат відкритого ключа (ДСТУ 4145-2002) у Центральному засвідчувальному органі.

Зазначений сертифікат відповідає вимогам законодавства України до акредитованих центрів сертифікації ключів та внесений 21 жовтня 2009 року за  № 16 до Реєстру суб’єктів – засвідчувальних центрів та акредитованих центрів сертифікації ключів, які надають послуги, пов’язані з електронним цифровим підписом (http://czo.gov.ua/index.php?page=reestr).

ЦСК НДУ отримав Свідоцтво про акредитацію центру сертифікації ключів терміном дії до 21 жовтня 2014 року. На протязі зазначеного терміну, ЦСК НДУ має право надавати послуги електронного цифрового підпису та обслуговувати виключно посилені сертифікати ключів з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису, тобто надавати послуги як комерційним організаціям, підприємствам, установам, так і органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям державної форми власності, при цьому електронний цифровий підпис, який виданий ЦСК НДУ, за своїм правовим статусом прирівнюється до власноручного підпису (печатки).

 

 
НДУ отриманв Ліцензію з наданням права провадження робіт у галузі криптографічного захисту конфіденційної інформації Друк
Субота, 15 серпня 2009, 16:25

13 серпня 2009 року Адміністрацією державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України було видано а Відкритим акціонерним товариством “Національний депозитарій України” отримано, Ліцензію з наданням права провадження робіт у галузі криптографічного захисту конфіденційної інформації за пунктами 1-3:

1. Використання, експлуатація засобів криптографічного захисту інформації та криптосистем.

2. Надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації

3. Ввезення, вивезення засобів криптографічного захисту інформації та криптосистем.

Термін дії Ліцензії становить п’ять років з дати прийняття рішення про видачу ліцензії (22.07.2009-22.07.2014).