Essential SSL
Головна Новини Останні новини Національний депозитарій України активно налагоджує співробітницво з фондовими біржами України.
Національний депозитарій України активно налагоджує співробітницво з фондовими біржами України. Друк
П'ятниця, 31 липня 2009, 14:32
Національний депозитарій України активно налагоджує співробітницво з фондовими біржами України. НДУ уклав угоди про кліринг та розрахунки за договорами щодо цінних паперів з Українською міжнародною фондовою біржею та Київською міжнародною фондовою біржею.

НДУ здійснює кліринг та розрахунки за договорами щодо цінних паперів, укладеними на біржах, обслуговує біржові розміщення цінних паперів у відповідності до міжнародних стандартів та з використанням сучасних технологій, перевірених у фінансових установах України і світу.

Національний депозитарій України  вже має договори з Фондовою біржею «Перспектива» (Дніпропетровськ), Східно-Європейскою фондовою біржею (Київ), Фондовою біржею «ПФТС» (Київ), «Українською міжбанківською валютною біржею» (Київ), «Українською фондовою біржею» (Київ).

На сьогодні клієнтами Національного депозитарію є 90 провідних зберігачів України. Встановлені кореспондентські відносини з центральним депозитарієм Австрії «ОеКВ», російськими «Росбанк», «Інфінітум»,  «Депозитарні та корпоративні технології», «Центральний Московський депозитарій».

Загальний обсяг депозитарних активів, які обслуговуються в Національному депозитарії України, складає понад 14 мільярдів гривень, в тому числі цінних паперів номінованих в іноземній валюті – більше 167 мільйонів гривень.