Депозитарним установам

Головна
Національний розрахунковий депозитарій Друк

 

Центральний депозитарій відкрив рахунок в Центральному депозитарії Російської Федерації Небанківській кредитній організації акціонерному товаристві «Національний розрахунковий депозитарій» (НКО АТ НРД) в 2013 році. НКО АТ НРД входить в Групу «Московська Біржа». Завдяки співпраці Центрального депозитарію з НКО АТ НРД українські учасники ринку цінних паперів мають доступ до цінних паперів емітентів Російської Федерації.

За умови, що цінні папери можуть бути зараховані на рахунок в цінних паперах, відкритий Центральним депозитарієм в НКО АТ НРД, депозитарні установи можуть отримувати на свої рахунки в Центральному депозитарії наступні види ЦП:

  • звичайні та привілейовані акції емітентів РФ
  • корпоративні облігації емітентів РФ
  • муніципальні та субфедеральні облігації РФ
  • державні облігації РФ
  • паї інвестиційних фондів
  • РДР


Реквізити рахунка Центрального депозитарію в НКО АТ НРД

Назва іноземного депозитарію

Небанковская кредитная организация акционерное
общество «Национальный расчетный депозитарий»

BIC код НКО АТ НРД NADCRUMM
Рахунок депо Центрального депозитарію в НКО АТ НРД LW 130527 0028
BIC код Центрального депозитарію NADUUAUK

 

Професійні учасники ринку цінних паперів України можуть проводити транскордонні операції через кореспондентський рахунок Центрального депозитарію в НКО АТ НРД за принципом вільної поставки/отримання.

НКО АТ НРД проводить розрахунки, якщо виконуються наступні умови:

  • наявність зустрічних розпоряджень
  • успішне квитування зустрічних розпоряджень
  • наступила дата розрахунків, вказана в розпорядженнях
  • продавець має достатню кількість цінних паперів на рахунку

На даний час грошове супроводження проведення корпоративних дій емітента (виплата доходів, викуп, погашення тощо) здійснюються в російських рублях (RUB).

У разі виникнення необхідності проводити розрахунки в інших іноземних валютах просимо Вас заздалегідь звернутись в Центральний депозитарій з офіційним листом, вказавши в ньому валюту, в якій плануються розрахунки.

Розклад вихідних днів

При поданні розпоряджень на проведення операцій (поставка/отримання цінних паперів) через встановлені кореспондентські зв’язки Центрального депозитарію з НКО АТ НРД необхідно враховувати офіційні святкові/вихідні дні, протягом яких проведення розрахунків буде неможливим.

НКО АТ НРД Дата, на яку припадає святковий день, і проведення розрахунків буде неможливим
Усі розпорядження 2, 3, 4, 5, 6 січня
23, 24 лютого
8 березня
1, 8, 9 травня
12 червня
6 листопада

 

Для успішного проведення операцій поставки/отримання цінних паперів через кореспондентський рахунок Центрального депозитарію в НКО АТ НРД Ви можете надавати розпорядження напередодні очікуваного розрахункового дня протягом всього операційного дня (SD-n), або ж в день розрахунків (SD) за наступним графіком:

Розпорядження Кінцевий термін виставлення розпорядження
Розпорядження на поставку/отримання без оплати (FOP) 16:00

 

Більш детальну інформацію про депозитарій НКО АТ НРД Ви можете знайти за адресою: http://www.nsd.ru

За додатковою інформацією щодо кореспондентських відносин Центрального депозитарію, цінних паперів, які обслуговуються на зарубіжних ринках, звертайтесь, будь ласка, за телефоном/e-mail:

Управління міжнародних відносин та розрахунків

Відділ трансграничних операцій та інтеграції

(044) 591-04-13

dmbr_dep@csd.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду