Головна Новини Найважливіші новини До уваги депозитарних установ! Інформація щодо квартальної звітності до НКЦПФР!
До уваги депозитарних установ! Інформація щодо квартальної звітності до НКЦПФР! Друк
Понеділок, 15 серпня 2022, 10:08

Ми прагнемо забезпечити максимальну зручність для наших клієнтів на кожному кроці їх діяльності. Ефективна взаємодія з НДУ є нашим пріоритетом у роботі з клієнтами.
_____150822

Саме тому, ми оновили систему формування адміністративних даних Депозитарної установи для подання до НКЦПФР відповідно до вимог Положення про порядок звітування депозитарними установами до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого рішенням НКЦПФР від 11.06.2013 №992 (далі – Положення про порядок звітування).

Доопрацювання системи формування щоквартальних адміністративних даних Депозитарної установи зроблено з врахуванням змін до Положення про порядок звітування, внесених рішенням НКЦПФР від 19.08.2021 № 663.

Також звертаємо вашу увагу на те, що згідно з рішенням НКЦПФР від 24.11.2021 №1160 Довідник №37 «Види депонентів, клієнтів» Системи довідників та класифікаторів НКЦПФР доповнено новим код «170 – Співвласники».

Депозитарним установам у разі наявності рахунків у цінних паперах, відкритих для обліку прав на цінні папери, що перебувають у спільній власності декількох осіб, необхідно внести відповідні зміни в полі «Вид депонента» анкети рахунку в ПЗ Depend GUI для коректного формування звітності.

Всі зауваження до системи формування адміністративних даних просимо надсилати на support@csd.ua із зазначенням коду за ЄДРПОУ Депозитарної установи та додаванням скріншоту помилки та описом зауваження.