Home Newsroom Important Порядок взаємодії з АЕС в online форматі
Порядок взаємодії з АЕС в online форматі Print
Monday, 01 August 2022 08:48

АЕС – програмно-технічний комплекс, розроблений командою Національного депозитарію України, що забезпечує реалізацію механізму проведення зборів власників облігацій та загальних зборів із застосуванням електронного голосування (e-voting).

____-_Evote

Нагадуємо, що 27.07.2022 Верховна Рада прийняла новий закон №2493 «Про акціонерні товариства». Прийняття цього Закону є завершальним етапом у впровадженні e-voting в України, завдяки можливості проведення загальних зборів акціонерів через АЕС.

Наприкінці травня 2022 року АЕС пройшла авторизацію НКЦПФР, що є підтвердженням повної відповідності системи до вимог регулятора.

Для зручності наших клієнтів, команда НДУ створила Порядок взаємодії з авторизованою електронною системою Evote в зручному online форматі - https://evote-docs.csd.ua/.

Порядок визначає взаємодію власників (співвласників) облігацій (їх представників) та осіб, відповідальних за проведення зборів власників облігацій, з авторизованою електронною системою.

Вже незабаром ми проведемо вебінар щодо процедури проведення зборів власників облігацій, де розповімо про застосування механізму зборів власників облігацій на практиці та проведемо демонстрацію АЕС.