Home Newsroom Important З 4 серпня починається голосування за кандидатів до складу Ради учасників НДУ
З 4 серпня починається голосування за кандидатів до складу Ради учасників НДУ Print
Wednesday, 27 July 2022 08:00

До уваги учасників депозитарної системи, що користуються послугами Центрального депозитарію на підставі відповідного договору!

У період з 04.08.2022 року до 18.08.2022 р. (включно) буде проводитись голосування за кандидатів до складу Ради учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ».

_____2707

  • Взяти участь у голосуванні та ознайомитися з переліком кандидатів до обрання до складу Ради учасників можна за посиланням.

Звертаємо увагу, що голосування з обрання членів Ради учасників відбувається шляхом надання Центральному депозитарію учасниками депозитарної системи електронного бюлетеню, засвідченого кваліфікованим електронним підписом АЦСК із зазначенням обраних ними кандидатів у кількості, що не перевищує кількісного складу Ради учасників (не більше 14 кандидатів) за відповідною квотою: не більше 7 (семи) кандидатів від депозитарних установ та не більше 7 (семи) кандидатів від емітентів та КУА, що діють від імені корпоративних інвестиційних фондів.

Нагадуємо, що голосування відбувається за принципом: один учасник депозитарної системи – один бюлетень.

У разі виникнення будь-яких питань щодо голосування звертатись до Проневич Вікторії В’ячеславівни за номером телефону (044) 363-04-01.

Внутрішній номер: 7825

У разі виникнення будь-яких технічних запитань щодо електронного голосування просимо звертатись до Служби інформаційної підтримки клієнтів (044) 363-04-01