Головна Новини Найважливіші новини НДУ та Київська школа економіки підписали Меморандум про співпрацю
НДУ та Київська школа економіки підписали Меморандум про співпрацю Друк
Вівторок, 07 червня 2022, 16:34

____KSE_-__1

Національний депозитарій України та Міжнародна громадська організація «Київський економічний інститут», що входить до складу Київської школи економіки (далі - КШЕ) підписали Меморандум про взаємодію і співпрацю.

В межах Меморандуму НДУ та КШЕ домовились вжити спільні зусилля задля сприяння відновленню економіки України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та стабільності ринків капіталу шляхом проведення роз’яснювальних та освітніх заходів.

Такі заходи будуть спрямовані на підвищення ефективного управління капіталом та залучення додаткових ресурсів через механізм випуску фінансових інструментів. Спільне проведення роз’яснювальних та освітніх заходів слугуватимуть дієвим інструментом для підвищення професійного рівня учасників ринків капіталу.

“Повоєнна відбудова України вимагатиме колосальної кількості фінансових ресурсів. Ефективне залучення та використання цих ресурсів ляже на плечі як центральних органів влади, так і місцевих громад та приватного сектору. Програми з підвищення фінансової освіти на всіх рівнях мають закласти ту основу, на якій будуватиметься економіка нової України”, - зазначив Віталій Мілентьєв, голова Наглядової ради НДУ.

Співпраця КШЕ та НДУ також спрямована на розробку та впровадження цифрових та освітніх продуктів і сервісів для підвищення якості корпоративного управління в Україні. 

“Для того, щоб мати довіру інвесторів в післявоєнний період ми маємо вже зараз подбати про ефективність розміщення та використання наявних активів та постійно покращувати прозорість управління, як на рівні держави, так і на рівні окремих громад та бізнесів.” - коментує Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки.

Додатково Меморандумом передбачено надання технічної та методологічної підтримки Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку.За додатковою інформацією звертатися: pr@csd.ua