Home Newsroom Important Міжнародні асоціації підтримують Україну в боротьбі з російським агресором
Міжнародні асоціації підтримують Україну в боротьбі з російським агресором Print
Thursday, 10 March 2022 14:54

 

________10
Європейська асоціація центральних депозитаріїв цінних паперів (ECSDA) уважно стежить за ситуацією в Україні та глобальною реакцією на неї. Асоціація визнає рішучі заходи, вжиті Європейським Союзом та його союзниками після вторгнення в Україну під проводом російського та білоруського режимів. Співробітники асоціації знаходяться у постійному контакті з НДУ.

 

Виходячи з цього, ECSDA відреагувала на ситуацію відповідно до позиції ЄС та міжнародної політики щодо цієї теми. Загальними зборами ECSDA 9 березня 2022 року прийняте рішення щодо припинення членства російського Національного розрахункового депозитарію. Напередодні голосування ECSDA призупинило участь представників свого російського учасника у всіх робочих групах.

«ECSDA буде уважно стежити за розвитком ситуації. Сподіваємося на якнайшвидше відновлення миру в регіоні! Ми думаємо про всіх мирних громадян, які постраждали від військового вторгнення в Україну, і тих, хто потерпає від режимів у Росії та Білорусі» - говориться у офіційній заяві ECSDA.

«Сучасна фінансова система світу заснована на правилах і нормах. Країна, яка нехтує правом існування іншої країни, також нехтує правилами сучасної цивілізації. Національний депозитарій України високо оцінює рішення ECSDA про припинення членства російського центрального депозитарію в асоціації.»коментує Олексій Юдін, голова правління ПАТ «НДУ», який представив позицію України на зборах ECSDA

Інша міжнародна інституція, Міжнародна асоціація національних агентств з нумерації цінних паперів (ANNA), членом якої ми стали навіть раніше за РФ, у 1999 році, за ініціативи НДУ та наших колег з Польщі, скликає позачергові Загальні збори учасників для припинення членства представників Російської Федерації та Республіки Білорусь у її лавах. Збори мають відбутись 11 квітня 2022 року.

 

Цивілізований світ нас підтримує.

Разом до перемоги! Слава Україні!