Home Newsroom Important Облігації United Mexican States допущено до обігу в Україні!
Облігації United Mexican States допущено до обігу в Україні! Print
Thursday, 10 June 2021 16:29

Облігації United Mexican States допущено до обігу в Україні! Заявником виступив Центральний депозитарій.

Центральний депозитарій продовжує підтримувати сервіс щодо отримання допуску іноземних цінних паперів до обігу на території України. Так, за заявою НДУ, 10.06.2021 НКЦПФР було прийнято рішення щодо допуску до облігацій іноземного емітента UNITED MEXICAN STATES (Мексика, US91086QBB32).

Це середньостроковий борговий інструмент з фіксованою процентною ставкою доходу 4,75%, забезпечений, з разовим повним погашенням 08.03.2044. Мінімальний розрахунковий лот складає 2 шт. з розміром кроку 1 шт. Цінні папери допущені до обігу на Luxembourg Stock Exchange.

Документи надавались в електронній формі відповідно до вимог нового Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України, затвердженого рішенням НКЦПФР №34 від 21.01.2021.

Це вже не перша заява щодо допуску за новими правилами, тож, співробітниками Центрального депозитарію та НКЦПФР було випробувано та перевірено нову процедуру взаємодії, що спрощує подальшу роботу для наших клієнтів.

ЦД підтримує подальше удосконалення процедури допуску іноземних цінних паперів в Україні.

 

 

За додатковою інформацією звертатися: pr@csd.ua


Довідка
Національний депозитарій України створений відповідно до Закону України «Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні» для забезпечення функціонування єдиної системи депозитарного обліку. Договір про заснування Національного депозитарію України підписано ДКЦПФР та НБУ 18 грудня 1998 року. Державна реєстрація відбулася 17 травня 1999 року. Структура власності ПАТ «НДУ» (станом на ІІ квартал 2017 року): 25% акцій належить державі (управління здійснює НКЦПФР), 25% - належать НБУ, 24,99% - Ощадбанку, майже 11% - КНПФ НБУ, 9,99% - Укрексімбанку, менше 5% акцій – іншим власникам.
12 жовтня 2013 року набрав чинності Закон України «Про депозитарну систему України» (далі – Закон), згідно з яким ПАТ «НДУ» набуває статусу Центрального депозитарію з дня реєстрації НКЦПФР в установленому порядку Правил Центрального депозитарію (рішення НКЦПФР від 01.10.2013 №2092).
Центральний депозитарій веде депозитарний облік усіх емісійних цінних паперів, крім тих, облік яких веде Національний банк України відповідно до компетенції, визначеної Законом.