Головна Новини Найважливіші новини НДУ отримав грант від CRDF Global на підвищення рівня кібербезпеки
НДУ отримав грант від CRDF Global на підвищення рівня кібербезпеки Друк
Четвер, 20 травня 2021, 09:43

 

 

В результаті співпраці Центрального депозитарію (НДУ) і Національного координаційного центру кібербезпеки (НКЦК) при РНБОУ та Фондом цивільних досліджень та розвитку Сполучених Штатів Америки (CRDF Global) (за підтримки Державного департаменту США), було виділено грант для підвищення рівня кібербезпеки загальнодоступних ресурсів НДУ business-critical рівня. В рамках реалізації проекту планується отримання пристроїв та програмних засобів, які реалізують надійний захист від кібератак.

 

MB145

 

 

 

«Впровадження сучасних систем та модернізація засобів захисту кібербезпеки інфраструктури системи депозитарного обліку, разом із відповідною підготовкою персоналу в сфері кібербезпеки є надзвичайно важливим для ринку та його учасників і дозволить забезпечити максимально високий та ефективний рівень захисту інформації в депозитарній системі України.»коментує Міндаугас Бакас, Голова Правління ПАТ «НДУ».

 

 

 

За додатковою інформацією звертатися: pr@csd.ua


Довідка
Національний депозитарій України створений відповідно до Закону України «Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні» для забезпечення функціонування єдиної системи депозитарного обліку. Договір про заснування Національного депозитарію України підписано ДКЦПФР та НБУ 18 грудня 1998 року. Державна реєстрація відбулася 17 травня 1999 року. Структура власності ПАТ «НДУ» (станом на ІІ квартал 2017 року): 25% акцій належить державі (управління здійснює НКЦПФР), 25% - належать НБУ, 24,99% - Ощадбанку, майже 11% - КНПФ НБУ, 9,99% - Укрексімбанку, менше 5% акцій – іншим власникам.
12 жовтня 2013 року набрав чинності Закон України «Про депозитарну систему України» (далі – Закон), згідно з яким ПАТ «НДУ» набуває статусу Центрального депозитарію з дня реєстрації НКЦПФР в установленому порядку Правил Центрального депозитарію (рішення НКЦПФР від 01.10.2013 №2092).
Центральний депозитарій веде депозитарний облік усіх емісійних цінних паперів, крім тих, облік яких веде Національний банк України відповідно до компетенції, визначеної Законом.