Головна Новини Найважливіші новини Наглядова рада ПАТ «НДУ» забезпечить проведення об’єктивного конкурсу на посаду Голови Правління
Наглядова рада ПАТ «НДУ» забезпечить проведення об’єктивного конкурсу на посаду Голови Правління Друк
Понеділок, 05 квітня 2021, 09:47

 

 

Минулого тижня, Наглядова рада ПАТ «НДУ» за ініціативою одного з акціонерів – НКЦПФР, ухвалила рішення розпочати процес конкурсного відбору кандидатів на посаду Голови Правління. Заявки на участь в конкурсі приймаються до 16 квітня 2021 року включно.

 

Враховуючи важливість посади Голови Правління для ПАТ «НДУ» як одного з ключових елементів інфраструктури фондового ринку України, Наглядова рада прагне підбору найбільш кваліфікованого, професійного та досвідченого кандидата для реалізації стратегічних планів та завдань, що стоять перед ПАТ «НДУ».

В зв’язку з чим, Наглядова рада запрошує до участі в конкурсі кваліфікованих кандидатів. Із свого боку Наглядова рада гарантує дотримання найкращих практик корпоративного управління. Конкурс буде проведено максимально об’єктивно, незалежно та прозоро, з врахуванням кваліфікацій, досвіду та відповідності кожного з кандидатів визначеним вимогам. Наглядова рада не допустить будь-якого впливу на процес відбору або преференційного ставлення до жодного з кандидатів. Нажаль такі спроби вже мають місце.

 

Голова Наглядової ради ПАТ «НДУ»

О. Данилюк