Головна Новини Найважливіші новини Відео інструкція: Розпорядження на проведення дистанційних зборів
Відео інструкція: Розпорядження на проведення дистанційних зборів Друк
Четвер, 11 березня 2021, 16:57

 

 

Період проведення річних загальних зборів акціонерів розпочався!

 

Карантинні обмеження досі діють і НДУ створив всі можливості, аби це не стало на заваді успішного вирішення важливих для діяльності товариств питань!

Наша онлайн послуга з дистанційного проведення ЗЗА «Кабінет Зборів» - це просто та надійно!

Як це працює і що для цього потрібно докладно розповідає наша Іванна Яремійчук у відео інструкції про один з найважливіших етапів на початку скликання та проведення дистанційних зборів – подання розпорядження через web-сервіс «Кабінет Клієнта», а також порядок отримання від НДУ інформації про результати голосування.

https://youtu.be/0rRwp_UOGoE

ЩО ВАЖЛИВО! Дія Тимчасового порядку скликання та дистанційного проведення загальних зборів акціонерів поширюється на річні загальні збори, що будуть проводиться в 2021 році (відповідно до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 21 травня 2020 року № 263).


Цифрові рішення НДУ – гарантія якості послуг для наших клієнтів!

 

 

За додатковою інформацією звертатися: pr@csd.ua


Довідка
Національний депозитарій України створений відповідно до Закону України «Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні» для забезпечення функціонування єдиної системи депозитарного обліку. Договір про заснування Національного депозитарію України підписано ДКЦПФР та НБУ 18 грудня 1998 року. Державна реєстрація відбулася 17 травня 1999 року. Структура власності ПАТ «НДУ» (станом на ІІ квартал 2017 року): 25% акцій належить державі (управління здійснює НКЦПФР), 25% - належать НБУ, 24,99% - Ощадбанку, майже 11% - КНПФ НБУ, 9,99% - Укрексімбанку, менше 5% акцій – іншим власникам.
12 жовтня 2013 року набрав чинності Закон України «Про депозитарну систему України» (далі – Закон), згідно з яким ПАТ «НДУ» набуває статусу Центрального депозитарію з дня реєстрації НКЦПФР в установленому порядку Правил Центрального депозитарію (рішення НКЦПФР від 01.10.2013 №2092).
Центральний депозитарій веде депозитарний облік усіх емісійних цінних паперів, крім тих, облік яких веде Національний банк України відповідно до компетенції, визначеної Законом.