Home Newsroom Important Відео інструкція: Виплата дивідендів стає простішою та безпечнішою
Відео інструкція: Виплата дивідендів стає простішою та безпечнішою Print
Tuesday, 23 February 2021 16:44

 

Вже майже весна! А це означає, що незабаром розпочнеться визначний період для акціонерних товариств – проведення річних загальних зборів акціонерів!

 

Період, коли вирішуються найважливіші питання для діяльності товариства, одним з яких є виплата дивідендів! Для акціонерів це є щорічною довгоочікуваною реалізацією власних прав на отримання доходу та участь в управлінні товариством.

В цей час нашим пріоритетом є забезпечення виконання корпоративного управління для компаній з швидкою адаптацією до умов та вимог, що постійно змінюються. Отож:

✓    Створивши надійну онлайн послугу - “Кабінет Зборів”, ми вирішили питання емітентів як провести збори в режимі карантину. Завдяки цій інноваційній для України послузі за минулий рік вже 56 зборів акціонерів було проведено в дистанційному форматі. Онлайн сервісу довіряють відомі компанії по всій країні.

✓    Додатково, ми створили нову можливість подання розпорядження на виплату доходів/сум погашення за цінними паперами в електронному виді через web-сервіс «Кабінет Клієнта». Тим самим, спростивши процедуру з виплати дивідендів до лише декількох кліків в онлайн сервісі.

Ви самі можете переконатись, наскільки простим відтепер стало формування розпорядження онлайн на виплату доходів, переглянувши детальну відео інструкцію, де наша Світлана Сапанчук докладно розповідає про всі етапи процесу.

https://youtu.be/iN__uhECpxg

А ми продовжуємо створювати зрозумілі та доступні цифрові рішення, які приносять реальну користь нашим клієнтам, заощаджуючи їх час та кошти!

 

 

 

За додатковою інформацією звертатися: pr@csd.ua


Довідка
Національний депозитарій України створений відповідно до Закону України «Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні» для забезпечення функціонування єдиної системи депозитарного обліку. Договір про заснування Національного депозитарію України підписано ДКЦПФР та НБУ 18 грудня 1998 року. Державна реєстрація відбулася 17 травня 1999 року. Структура власності ПАТ «НДУ» (станом на ІІ квартал 2017 року): 25% акцій належить державі (управління здійснює НКЦПФР), 25% - належать НБУ, 24,99% - Ощадбанку, майже 11% - КНПФ НБУ, 9,99% - Укрексімбанку, менше 5% акцій – іншим власникам.
12 жовтня 2013 року набрав чинності Закон України «Про депозитарну систему України» (далі – Закон), згідно з яким ПАТ «НДУ» набуває статусу Центрального депозитарію з дня реєстрації НКЦПФР в установленому порядку Правил Центрального депозитарію (рішення НКЦПФР від 01.10.2013 №2092).
Центральний депозитарій веде депозитарний облік усіх емісійних цінних паперів, крім тих, облік яких веде Національний банк України відповідно до компетенції, визначеної Законом.