Home Newsroom Important Нові послуги НДУ: Формування масиву даних
Нові послуги НДУ: Формування масиву даних Print
Thursday, 10 December 2020 13:13

 

Шановні клієнти! 

Центральний депозитарій прагне створити максимально зручні та комфортні умови користування програмним забезпеченням Depend для депозитарних установ.

 

Так, для клієнтів, які для здійснення функцій депозитарних установ використовують ПЗ Depend, ми розвиваємо послуги з формування (на підставі даних з системи депозитарного обліку) різних масивів даних за замовленням. Ми вивчаємо попит, спілкуємось з представниками депозитарних установ та аналізуємо потреби ринку.

Послугою з формування масиву даних, яку було раніше розроблено Центральним депозитарієм, скористались вже багато депозитарних установ в процесі переведення обслуговування рахунків власників, відкритих за договором з емітентом, від однієї депозитарної установи до іншої.

В результаті такого значного попиту на дану послугу, Центральним депозитарієм було додатково розроблено послугу з формування й інших видів масивів даних. Такі масиви даних можуть бути корисними як для підготовки даних для масового здійснення адміністративних та облікових операцій за допомогою функціоналу ПЗ Depend, так і, наприклад, для підготовки до розсилки повідомлень депонентам, або для внутрішньої системи білінгу.

З докладною інформацією стосовно видів масивів даних, які можна замовити, об’єму інформації та формату вихідного файлу можна ознайомитись за посиланням.