Головна Новини Найважливіші новини Опитування клієнтів 2020
Опитування клієнтів 2020 Друк
Понеділок, 02 листопада 2020, 10:39

 

Шановні клієнти!

 

__2020_1

Ваша активна участь в опитуванні щодо якості послуг НДУ в 2019 році допомогла більше зрозуміти ваші потреби та чітко визначила, які саме кроки потрібно зробити нам для ефективної та комфортної взаємодії з клієнтами. За результатами опитування впродовж минулого року значну увагу з боку клієнтів було приділено важливості існування якомога більшої кількості каналів зв’язку зі спеціалістами НДУ.

2  

 

«Нами був впроваджений новий сервіс зовнішньої підтримки клієнтів - HelpDesk, який забезпечує швидку фіксацію звернень та оперативне надання відповіді нашим клієнтам. Ми розширили функціонал web-сервісу «Кабінет Клієнта». Як результат, наші клієнти отримали можливість подавати більше типів розпоряджень та запитів засобами електронного документообігу, одночасно перевіряючи актуальну інформацію щодо наявного авансу та відсутності заборгованості на рахунку при формуванні будь-якого розпорядження. Додатково на нашому сайті було реалізовано такі онлайн сервіси, як: перевірка статусу виконання всіх розпоряджень та запитів клієнтів, отримання актів про надання послуг. Також, ми розширили комунікацію з клієнтами за допомогою інформування через соціальні мережі, такі як Facebook, Telegram канал, Twitter, де ви завжди можете отримати наші актуальні новини та анонси щодо покращення наших послуг. - розповідає Ольга Бажинова, Начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «НДУ».

 

Добігає завершення 2020 рік, протягом якого ми постійно працювали над вдосконаленням сервісів для наших клієнтів, тому нам важливо почути вашу думку щодо якості наших сервісів, а також пропозиції щодо напрямів удосконалення послуг та сервісів НДУ на 2021 рік. Тож, ми пропонуємо вам прийняти участь в Опитуванні 2020 та відповісти на декілька запитань.

Нам вкрай цікаво і корисно завжди мати зворотній зв'язок від вас!

 

За додатковою інформацією звертатися: pr@csd.ua


Довідка
Національний депозитарій України створений відповідно до Закону України «Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні» для забезпечення функціонування єдиної системи депозитарного обліку. Договір про заснування Національного депозитарію України підписано ДКЦПФР та НБУ 18 грудня 1998 року. Державна реєстрація відбулася 17 травня 1999 року. Структура власності ПАТ «НДУ» (станом на ІІ квартал 2017 року): 25% акцій належить державі (управління здійснює НКЦПФР), 25% - належать НБУ, 24,99% - Ощадбанку, майже 11% - КНПФ НБУ, 9,99% - Укрексімбанку, менше 5% акцій – іншим власникам.
12 жовтня 2013 року набрав чинності Закон України «Про депозитарну систему України» (далі – Закон), згідно з яким ПАТ «НДУ» набуває статусу Центрального депозитарію з дня реєстрації НКЦПФР в установленому порядку Правил Центрального депозитарію (рішення НКЦПФР від 01.10.2013 №2092).
Центральний депозитарій веде депозитарний облік усіх емісійних цінних паперів, крім тих, облік яких веде Національний банк України відповідно до компетенції, визначеної Законом.