Головна Новини Найважливіші новини Послуга з виплати доходів/сум погашення за ЦП
Послуга з виплати доходів/сум погашення за ЦП Друк
Середа, 28 жовтня 2020, 08:55

Послуга з виплати доходів/сум погашення за цінними паперами через депозитарну систему стартувала ще у 2016 році!

Згодом, саме з метою максимальної зручності у користуванні для наших клієнтів в 2019 році ми зробили послугу можливою через web-сервіс «Кабінет Клієнта»!

Як результат послуга з виплати доходів /сум погашення в онлайн форматі стала ще надійнішою та значно економить час нашим клієнтам!

___

Переконайтесь на власно му досвіді скориставшись web-сервісом «Кабінет Клієнта»!

А ми й надалі продовжуємо працювати над вдосконаленням алгоритмів оптимізації, щоб ще більше підвищити ефективність у використанні послуги з виплати доходів /сум погашення за ЦП через депозитарну систему.

Тож, вже незабаром очікуйте анонсів про нові якісні зміни!

 

За додатковою інформацією звертатися: pr@csd.ua


Довідка
Національний депозитарій України створений відповідно до Закону України «Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні» для забезпечення функціонування єдиної системи депозитарного обліку. Договір про заснування Національного депозитарію України підписано ДКЦПФР та НБУ 18 грудня 1998 року. Державна реєстрація відбулася 17 травня 1999 року. Структура власності ПАТ «НДУ» (станом на ІІ квартал 2017 року): 25% акцій належить державі (управління здійснює НКЦПФР), 25% - належать НБУ, 24,99% - Ощадбанку, майже 11% - КНПФ НБУ, 9,99% - Укрексімбанку, менше 5% акцій – іншим власникам.
12 жовтня 2013 року набрав чинності Закон України «Про депозитарну систему України» (далі – Закон), згідно з яким ПАТ «НДУ» набуває статусу Центрального депозитарію з дня реєстрації НКЦПФР в установленому порядку Правил Центрального депозитарію (рішення НКЦПФР від 01.10.2013 №2092).
Центральний депозитарій веде депозитарний облік усіх емісійних цінних паперів, крім тих, облік яких веде Національний банк України відповідно до компетенції, визначеної Законом.