Home Newsroom Important Вибори до Ради учасників депозитарної системи ПАТ "НДУ"
Вибори до Ради учасників депозитарної системи ПАТ "НДУ" Print
Monday, 13 July 2020 09:47
З 15 липня 2020 року ПАТ «НДУ» розпочинає збір заяв щодо висунення кандидатів для обрання до складу Ради учасників депозитарної системи.

Вибори до Ради учасників депозитарної системи Публічного акціонерного товариства «Національний депозитарій України» (далі – Рада учасників) проводяться кожні два роки. Враховуючи норми Положення про Раду учасників депозитарної системи Публічного акціонерного товариства «Національний депозитарій України» та відповідно до наказу Голови Правління НДУ з 15 липня 2020 року розпочинається збір заяв щодо висунення кандидатів для обрання до складу Ради учасників.

Ключові етапи формування нового складу в 2020-му році:

1. Подача заяв щодо висунення кандидатів для обрання до складу Ради учасників - з 15 до 30 липня 2020 р. (включно).
2. Рейтингове електронне голосування за кандидатів до складу Ради учасників - з 4 серпня до 18 серпня (включно).
3. Оформлення результатів рейтингового голосування та оголошення про обраний склад Ради учасників та резервний склад кандидатів до Ради учасників, дати і місця проведення першого засідання - 21 серпня 2020 р.

Рада учасників – консультативний орган, створений з метою забезпечення врахування та захисту інтересів учасників депозитарної системи.

Згідно з Положенням про Раду учасників депозитарної системи Національного депозитарію України, консультативний орган складається з 14 членів: 7 представників депозитарних установ і 7 представників емітентів, які не є депозитарними установами, та компаній з управління активами, які діють від імені корпоративних інвестиційних фондів.
Відповідно до процедури, передбаченої Положенням про Раду учасників, до складу Ради учасників з правом голосу можуть бути обрані фізичні особи, що висунуті учасниками депозитарної системи, з якими вони пов’язані трудовими або іншими договірними відносинами (по одному представнику від однієї юридичної особи), які користуються послугами Центрального депозитарію цінних паперів на підставі відповідного договору з урахуванням особливостей, визначених Положенням про Раду учасників.

До складу Ради учасників не можуть входити особи, які є членами інших органів Центрального депозитарію (крім Національного банку України).
Учасники депозитарної системи, які мають намір висунути свого представника кандидатом для обрання до складу Ради учасників, мають надати письмову заяву за підписом керівника або особи, яка виконує його обов’язки, про висування відповідного кандидата із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові (за наявності) такого кандидата та відомості щодо наявності трудових чи інших договірних відносин з учасником, який його висуває.
Рекомендовану форму заяви просимо заповнювати за допомогою сервісу https://evote.csd.ua. Після заповнення електронну форму заяви необхідно роздрукувати, засвідчити підписом керівника або особи, яка виконує його обов’язки, та направити в паперовій формі за адресою ПАТ «НДУ»: 04107, м. Київ, вулиця Тропініна, 7 Г.

Довідки за телефоном: (044) 363-04-00

"Рада учасників покликана бути базовою комунікативною платформою для співпраці Центрального депозитарію з учасниками фондового ринку України."