Наші клієнти

Головна
Програма тестування Друк

 

  1. Інструкції щодо роботи в новому ПП розміщені на сайті та постійно оновлюються та доповнюються відповідно до вимог та зауважень учасників. 
  2. Програма буде доповнюватись додатковими завданнями. На даний момент вона містить мінімум завдань для тестування основних депозитарних операцій. 
  3. Рекомендуємо при тестуванні не обмежуватись завданнями програми. Майбутня комфортна та впевнена робота з новою системою залежить від повноцінного та всебічного навчання у процесі тестування.
  4. При відкритті рахунку у цінних паперах необхідно внести максимальну кількість інформації, яку Ви плануєте зберігати у системі та яка, зокрема, буде використовуватись при формуванні адміністративних даних для подання до НКЦПФР.
  5. Для здійснення облікових операцій необхідно користуватись інформацією про відкриті іншими депозитарними установами рахунки, яка буде надаватись додатково шляхом розміщення на сайті ЦД у цьому розділі. 
  6. Шаблони для здійснення масових операцій (відкриття, блокування, закриття рахунків та облікових операцій) розміщено на сайті ЦД у розділі "Нове програмне забезпечення ЦД".
  7. Всі питання, пропозиції щодо роботи ПЗ необхідно направляти електронною поштою за адресою mwt@csd.ua з додаванням скриншота екрану (у разі необхідності). 
  8. Обов'язковою умовою тестування інших бізнес-процесів (звітність, блок корпоративних подій, блок розрахунків DVP та біржовий FOP, тощо) необхідно мати достатній обсяг даних рівня ДУ, зокрема,  кількість відкритих рахунків депонентів та залишків на їх рахунках.

 

Програма тестування (слідкуйте за оновленнями)

 

Програма тестування

 

(слідкуйте за оновленнями)

Програма тестування (Market Wide Test)