Головна Новини Найважливіші новини Новий функціонал. Обмеження права голосу юридичних осіб – акціонерів, які перебувають під контролем емітента.
Новий функціонал. Обмеження права голосу юридичних осіб – акціонерів, які перебувають під контролем емітента. Друк
Четвер, 06 грудня 2018, 14:13

 

Центральним депозитарієм здійснено модернізацію програмного продукту депозитарного обліку з метою забезпечення виконання вимог статті 421 Закону України «Про акціонерні товариства» щодо встановлення обмеження при визначенні кворуму загальних зборів та прав участі у голосуванні на загальних зборах.

Для встановлення обмеження депозитарні установи мають використовувати функціонал щодо встановлення обмеження на рахунки у цінних паперах (відповідно до Інструкції).

Звертаємо увагу емітентів та депозитарних установ, що, у разі встановлення обмеження відповідно до статті 421 Закону України «Про акціонерні товариства» акції акціонерних товариств, які належать юридичній особі, що перебуває під контролем такого акціонерного товариства, не враховуються при визначенні кворуму загальних зборів та не дають права участі у голосуванні на загальних зборах.

Під час складання реєстрів/переліків власників цінних паперів для організації та проведення загальних зборів акціонерного товариства – власники цінних паперів, щодо яких встановлено обмеження, включаються до відповідного реєстру/переліку із зазначенням належних їм акцій як не голосуючих.

Зазначений функціонал буде доступний з 13 грудня 2018.

 

Служба підтримки інформаційних систем

(044) 591-04-32

support@csd.ua

 

Нагадуємо, що з 13 грудня 2018 набуває чинності нова редакція Регламенту провадження депозитарної діяльності, затвердженої Правлінням Національного депозитарію України від 16 листопада 2018 року, яку зокрема, доповнено новим підпунктом Надання депозитарній установі інформації про юридичних осіб – акціонерів, які перебувають під контролем емітента (пункт 2.3. підпункт 2.3.14.1.)

 

CALL-ЦЕНТР консультування клієнтів

(044) 591-04-04