Головна Новини Найважливіші новини 06.11.2017 року відбудеться Круглий стіл на тему «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д)
06.11.2017 року відбудеться Круглий стіл на тему «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д) Друк
Середа, 25 жовтня 2017, 08:39

 

6 листопада 2017 року о 13.30. в Інформаційному агентстві  «Укрінформ» ( м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)  відбудеться засідання  круглого столу «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д).У фокусі дискусії - обговорення нових критерієв публічності акціонерних товариств, спрощення ведення бізнесу та розширення можливостей для залучення капіталу, що передбачаються законопроектом.

Побудова ефективного ринку залучення капіталу – пріоритетний напрямок реформування фінансового сектору України. На часі чергова хвиля змін корпоративного законодавства. Зокрема, у Верховній раді очікує розгляду у другому читанні Проект Закону щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів (реєстраційний номер №5592-д), який вплине на діяльність майже 2,5 тисяч публічних акціонерних товариств. Законопроект вирішує проблему обтяжливого «публічного» статусу для акціонерних товариств, який вони успадкували в результаті приватизації і який не приніс жодної доданої вартості їх бізнесу. Законопроект надає право самим акціонерним товариствам обрати – бути їм чи не бути публічними.

Зазначені зміни законодавства направлені на підвищення прозорості фондового ринку та рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах у відповідності до європейських практик та стандартів, що сприятиме захисту прав інвесторів та розширенню можливостей для залучення капіталу українськими компаніями.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку запрошує представників акціонерних товариств, в тому числі банківських установ, інституційних інвесторів, експертів в галузі корпоративного права взяти участь в обговоренні норм законопроекту.

Діалог відбудеться о 13.30.  6 листопада 2017 року в Інформаційному  агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх).

У ФОКУСІ ДИСКУСІЇ:

 • Що змінює законопроект в житті майже 2,5 тисяч публічних акціонерних товариств
 • Яким чином зміни законодавства вплинуть на банки
 • У яких правових рамках працюватимуть акціонерні товариства, які залишать приставку «публічні»
 • Чи на часі чергова хвиля змін корпоративного законодавства
 • Що означає термін «публічна компанія» в розумінні іноземного інвестора
 • Коли українські компанії зможуть залучати фінансування на ринку капіталу України

СПІКЕРИ:

 • Максим Лібанов, Директор Департаменту стратегії розвитку фондового ринку НКЦПФР
 • Павло Різаненко, Народний депутат, Комітет ВРУ з питань фінполітики і банківської діяльності
 • Олександр Бевз, Директор Департаменту ліцензування Національного банку України
 • Оляна Гордієнко, Директор з управління Європейського банку реконструкції та розвитку
 • Анна Бабич, Голова комітету з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України
 • Тетяна Грищенко, Старший юрист Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»
 • Вікторія Капелюшна, Фінансовий директор холдингу «Миронівський хлібопродукт»
 • Микола Ковальський, Директор з маркетингу та комунікацій агрохолдингу «АСТАРТА»

Організатор: Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Медіа-партнери: ІА «Укрінформ», ІА «Інтерфакс-Україна», ІА «Українські новини»,  Financial Club.

Інформаційні партнери:Національний депозитарій України, Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку, Національна асоціація банків України. Комунікаційний партнер – Агенція «Маркет.Інфо».

Акредитація: Сергій Шевченко,  nssmc.ukraine@gmail.com або за телефоном 067-509-17-27.

Інформація про законопроект на сайті Верховної Ради України:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=61673