Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Essential SSL
Головна Новини Найважливіші новини Створення комітетів Наглядової ради ПАТ «НДУ»
Створення комітетів Наглядової ради ПАТ «НДУ» Друк
Середа, 04 жовтня 2017, 13:05

 

22 вересня 2017 року Наглядовою радою ПАТ «НДУ» прийнято рішення про створення комітетів Наглядової ради ПАТ «НДУ»:

  • Комітету з питань аудиту. 

Метою діяльності Комітету з питань аудиту є сприяння у належному формуванні по підтвердженні достовірності фінансової звітності ПАТ «НДУ», нагляд за системою внутрішнього контролю, підвищення ефективності системи внутрішнього аудиту та незалежного аудиту ПАТ «НДУ», дотримання вимог законодавства у сфері діяльності Комітету.

  • Комітету з питань призначень та визначення винагороди посадовим особам ПАТ «НДУ». 

Метою діяльності Комітету з питань призначень та визначення винагороди посадовим особам ПАТ «НДУ» є формування пропозицій щодо призначення посадових осіб ПАТ «НДУ», робочих органів Загальних зборів акціонерів, імплементація міжнародних стандартів в політиці винагороди посадових осіб ПАТ «НДУ», формування пропозицій щодо умов трудових договорів, які укладаються з посадовими особами.

Відповідно до вимог Закону України «Про акціонерні товариства» та внутрішніх документів ПАТ «НДУ» комітети Наглядової ради очолюються членами Наглядової ради, що є незалежними директорами. Так, Комітет з питань аудиту очолив Мітюков Ігор Олександрович, Комітет з питань призначень та визначення винагороди посадовим особам ПАТ «НДУ» очолила Селякова Наталія Миколаївна.