Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Essential SSL
Головна Новини Найважливіші новини НДУ впроваджує новий сервіс для подання адміністративних даних до НКЦПФР
НДУ впроваджує новий сервіс для подання адміністративних даних до НКЦПФР Друк
Вівторок, 16 травня 2017, 13:08

 

Національний депозитарій України впроваджує новий сервіс на заміну програмному продукту «НДУ-Звіт» для подання адміністративних даних та інформації учасниками фондового ринку у вигляді електронних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Цей сервіс буде одним з декількох, доступних учасникам ринку, рішень для подачі звітності в НКЦПФР.

Новий сервіс відрізняє реалізація у форматі веб-додатку, а у всьому іншому, на етапі впровадження, він повністю дублює принцип роботи «НДУ-Звіт» - сформований файл звіту report.xml, підписується ЕЦП уповноваженої особи, завіряється електронною печаткою та відправляється до НКЦПФР, відповідь про статус отримання звітності приходить у вигляді електронного документу. Технологічна платформа дозволяє швидко допрацьовувати сервіс у відповідності до потреб користувачів.

«Базою для нового сервісу подання даних став «Кабінет клієнта», який ми розробляємо з початку року і плануємо запустити вже за кілька тижнів. Це новий сучасний підхід, який не потребує установки додаткового програмного забезпечення (крім крипто-провайдера з агентом підпису) і в перспективі об'єднує доступ до всіх сервісів Центрального депозитарію через один веб-ресурс», - пояснює Олександр Овчинніков, начальник Центру інформаційних технологій та технічного забезпечення ПАТ «НДУ».

Перехід на новий сервіс буде проводитись у два етапи: до 23 травня 2017 року відправка звітності буде можливою за одним з варіантів - НДУ-Звіт або новий веб-сервіс, після 23 травня відправка звітності відбуватиметься тільки через веб-сервіс. 

Перед початком роботи із новим сервісом подання даних до НКЦПФР, будь ласка, ознайомтесь із інструкцією та зареєструйтесь в «Кабінеті клієнта».