Головна Рада учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ»
Рада учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ» Друк

 

Раду учасників депозитарної системи Центрального депозитарію (далі – Рада учасників) було створено у 2015 році. Це консультативний орган, що формується із представників клієнтів НДУ, має за мету забезпечення діалогу та захист інтересів учасників депозитарної системи.

Процедура обрання, порядок роботи, статус, склад та повноваження Ради учасників визначаються Положення про Раду учасників депозитарної системи Публічного акціонерного товариства «Національний депозитарій України» (далі – Положення).

Згідно з Положенням, НДУ не має жодного впливу на регламент роботи, порядок функціонування, питання до обговорення та рекомендації Ради учасників. Але НДУ за власної ініціативи  надає необхідне матеріально-технічне забезпечення для ефективної діяльності Ради.

Складається Рада учасників із 14 членів, по 7 представників від депозитарних установ та від емітентів(які не є депозитарними установами, та компаній з управління активами, що діють від імені корпоративних інвестиційних фондів).

 

Голова Ради учасників – Саад Шаді Мухамед

Заступник Голови Ради учасників – Бірюк Сергій Олексійович

Секретар Ради учасників – Грєхова Зоя Сергіївна
 

Члени Ради Учасників:

Сторожук Олександр Володимирович

Єфремова Богдана Зеновіївна

Румпа Сергій Юрійович

Пятчаніна Олеся Сергіївна

Лупій Богдан Олександрович

Бойко Юрій Юлійович

Круть Євген Юрійович

Носовицький Ігор Михайлович

Ющенко Світлана Олександрівна

Пеняскін Юрій Іванович

Шевчук Костянтин Дмитрович

 

Склад Ради учасників обирається учасниками депозитарної системи, що користуються послугами Центрального депозитарію на підставі відповідного договору.

 

Протоколи засідань Ради учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ»

 

 

Disclaimer: Всі матеріали розділу «Рада учасників» є позицією членів Ради учасників ПАТ «НДУ». Всі матеріали згаданого розділу публікуються від імені Ради учасників. Офіційна позиція ПАТ «НДУ» може відрізнятись від позиції висловленої в даному розділі. Розміщення публікацій не передбачає надання згоди від імені ПАТ «НДУ» щодо змісту та форми публікацій.