Головна
Національний депозитарій України
Порядок роботи ЦД та РЦ на період травневих свят Друк

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2017 році» від 16.11.2016 р. № 850-р, Рішення Правління Національного банку України «Про регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України та банківської системи України у зв’язку з перенесенням робочих днів у 2017 році» від 07.04.2017 р. №216-рш та листа Національного банку України від 11.04.2017 р. №57-0007/26822 «Про перенесення робочих днів у 2017 році» встановлено наступний порядок роботи ПАТ «Національний депозитарій України» та ПАТ «Розрахунковий центр»: 

8 травня 2017 року (понеділок) – встановлено вихідним днем.

12 травня 2017 року (п’ятниця) – скорочений робочий день до 17:00, крім операцій, пов’язаних з виконанням розрахунків за правочинами щодо цінних паперів, вчинених на фондовій біржі або поза фондовою біржею з дотриманням принципу «поставка цінних паперів проти оплати», а також розрахунків за правочинами щодо цінних паперів, вчинених на фондовій біржі без дотримання принципу «поставка цінних паперів проти оплати».

13 травня 2017 року (субота) – встановлюється робочим днем у режимі робочого передсвяткового дня до 16:30, крім операцій, пов’язаних з виконанням розрахунків за правочинами щодо цінних паперів, вчинених на фондовій біржі або поза фондовою біржею з дотриманням принципу «поставка цінних паперів проти оплати», а також розрахунків за правочинами щодо цінних паперів, вчинених на фондовій біржі без дотримання принципу «поставка цінних паперів проти оплати». 

Таким чином, 1, 2, 8 та 9 травня 2017 року – вихідні дні.

 

 
Скористайтесь шаблонами розпоряджень на складання реєстру/переліку власників іменних ЦП Друк

Для зручності клієнтів та зменшення вірогідності помилок при заповненні розпоряджень на складання реєстру/переліку власників іменних ЦП пропонуємо скористатись шаблонами для Додатку № 23, Додатку № 24 та Додатку № 46

Детальніше...
 
Харків. Семінар: «Взаємодія акціонерного товариства та НДУ» Друк

 

Національний депозитарій України запрошує клієнтів на семінари із загальних питань взаємодії акціонерного товариства та Центрального депозитарію.

Детальніше...
 
Запуск проекту «Реєстр корпоративних директорів ПАКУ» Друк

 

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) провела прес-конференцію, присвячену запуску проекту «Реєстр корпоративних директорів Професійної асоціації корпоративного управління» (Реєстр).

Детальніше...
 
НКЦПФР затвердила порядок направлення повідомлень акціонерам через депозитарну систему Друк

 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила Порядок направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 25