Головна
Національний депозитарій України
Регулятори та міжнародні партнери презентували модель трансформації інфраструктури ринку капіталів Друк
31 травня 2017 року в Національного банку України відбулася фінальна зустріч робочої групи з розробки Концепції розвитку депозитарно-розрахункої та клірингової інфраструктури ринків капіталу.
Детальніше...
 
Представники НДУ взяли участь у Симпозіумі КНЕУ Друк

 

24-25 травня 2017 року відбувся українсько-німецький науковий симпозіум «Проблеми глобального регулювання фінансових ринків», який було організовано КНЕУ імені Вадима Гетьмана (Україна) та Університетом Констанц (Німеччина). 
Детальніше...
 
Дерегуляцію та спрощення корпоративного управління в акціонерних товариствах підтримав бізнес та учасники ринку Друк

Дерегуляцію та спрощення корпоративного управління в ході круглого столу «Ціна публічності виклики та можливості для акціонерних товариств», 22 травня обговорювали в «Укрінформі».

Детальніше...
 
Ігоря Мітюкова переобрано Головою Наглядової ради ПАТ «НДУ» Друк

19 травня 2017 року на засіданні Наглядової ради ПАТ «НДУ» Головою Наглядової ради було переобрано Ігоря Мітюкова, його заступником знову став Микола Селехман. 

Детальніше...
 
IV Міжнародний форум корпоративних секретарів Друк
16 червня 2017 року в Києві відбудеться IV Міжнародний форум корпоративних секретарів, який є головним майданчиком для обговорення нормативних новацій, кращої практики, передового досвіду зарубіжних колег у сфері корпоративного права та управління.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 25