Головна
Національний депозитарій України
НДУ впровадив посаду корпоративного секретаря Друк
14 червня 2017 року, Рішенням Наглядової Ради ПАТ "Національний депозитарій України" впроваджено посаду «корпоративного секретаря», на яку обрано Наталію Гончарук. 
Детальніше...
 
Учасники конференції УАІБ в Одесі обговорили проблеми, виклики та перспективи розвитку галузі управління активами Друк

 

Адаптація законодавства України у сфері управління активами інституційних інвесторів до вимог Директив ЄС, проблеми та перспективи накопичувального пенсійного забезпечення, актуальні питання регулювання діяльності з управління активами, розвиток інфраструктури та інструментів для інвестицій – ці та інші теми обговорили учасники щорічної науково-практичної конференція Української асоціації інвестиційного бізнесу “Професійне управління активами”, яка 9-10 червня 2017 року проходила в Одесі.
Детальніше...
 
9-10 червня 2017 року відбудеться науково-практична конференція УАІБ “Професійне управління активами” Друк
9-10 червня 2017 року відбудеться науково-практична конференція “Професійне управління активами”, яку проводить Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу (УАІБ). Представники ПАТ «НДУ» візьмуть участь у двох пленарних засіданнях «Законодавство України у сфері управління активами інституційних інвесторів: на шляху адаптації до вимог Директив ЄС» та «Інструменти та інфраструктура для інвестицій: проблеми сьогодення, надії на майбутнє». 
Докладніше про Конференцію та програму на сайті УАІБ
 
Привітання з Днем працівника фондового ринку Друк

day_of_stock_2017

Шановні клієнти та партнери!

Від щирого серця вітаємо із професійним святом - працівника фондового ринку! Дякуємо за вклад кожного у розвиток і вдосконалення вітчизняного фондового ринку. 

Бажаємо всім вам успіхів у бізнесі, професійного зростання, цікавих плідних ідей та їх вдалого втілення, а також особистого щастя, міцного здоров'я та миру.

 
Вихідні та неробочі дні в червні 2017 року Друк

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2017 році» від 16.11.2016 р. № 850-р, встановлено наступний порядок роботи ПАТ «Національний депозитарій України»:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 25