Головна
Національний депозитарій України
Учасники конференції УАІБ в Одесі обговорили проблеми, виклики та перспективи розвитку галузі управління активами Друк

 

Адаптація законодавства України у сфері управління активами інституційних інвесторів до вимог Директив ЄС, проблеми та перспективи накопичувального пенсійного забезпечення, актуальні питання регулювання діяльності з управління активами, розвиток інфраструктури та інструментів для інвестицій – ці та інші теми обговорили учасники щорічної науково-практичної конференція Української асоціації інвестиційного бізнесу “Професійне управління активами”, яка 9-10 червня 2017 року проходила в Одесі.
Детальніше...
 
Привітання з Днем працівника фондового ринку Друк

day_of_stock_2017

Шановні клієнти та партнери!

Від щирого серця вітаємо із професійним святом - працівника фондового ринку! Дякуємо за вклад кожного у розвиток і вдосконалення вітчизняного фондового ринку. 

Бажаємо всім вам успіхів у бізнесі, професійного зростання, цікавих плідних ідей та їх вдалого втілення, а також особистого щастя, міцного здоров'я та миру.

 
Вихідні та неробочі дні в червні 2017 року Друк

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2017 році» від 16.11.2016 р. № 850-р, встановлено наступний порядок роботи ПАТ «Національний депозитарій України»:

Детальніше...
 
9-10 червня 2017 року відбудеться науково-практична конференція УАІБ “Професійне управління активами” Друк
9-10 червня 2017 року відбудеться науково-практична конференція “Професійне управління активами”, яку проводить Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу (УАІБ). Представники ПАТ «НДУ» візьмуть участь у двох пленарних засіданнях «Законодавство України у сфері управління активами інституційних інвесторів: на шляху адаптації до вимог Директив ЄС» та «Інструменти та інфраструктура для інвестицій: проблеми сьогодення, надії на майбутнє». 
Докладніше про Конференцію та програму на сайті УАІБ
 
Регулятори та міжнародні партнери презентували модель трансформації інфраструктури ринку капіталів Друк
31 травня 2017 року в Національного банку України відбулася фінальна зустріч робочої групи з розробки Концепції розвитку депозитарно-розрахункої та клірингової інфраструктури ринків капіталу.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 25