Головна
Національний депозитарій України
До уваги депозитарних установ: 26 червня буде оновлено ППЗ СОІ Друк

У зв'язку із введенням в експлуатацію розширеного функціоналу відображення діючих обмежень за випусками цінних паперів в системі депозитарного обліку Центрального депозитарію і необхідністю відображення в довідниках цінних паперів таких типів обмежень (в тому числі реквізитів документів, на підставі яких встановлені обмеження) повідомляємо про оновлення ППЗ СОІ. 

Детальніше...
 
Профільний Комітет ВРУ підтримав законопроект по номінальному утримувачу Друк
Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності Верховної Ради України підтримав законопроект №6141 та виніс його на розгляд Парламенту у першому читанні.
Детальніше...
 
В НДУ обговорили механізми реалізації процедури squeeze-out Друк

В Національному депозитарії України відбулось відкрите засідання Ради учасників депозитарної системи Центрального депозитарію за участю представників ЄБРД, НБУ, НКЦПФР та АМКУ.

Детальніше...
 
Корпоративне управління: міжнародні тренди та українські реалії.Чи встигає українська практика за світовими процесами? Друк

Міжнародні тренди та українська практика корпоративного управління були в центрі обговорення учасників IV Міжнародного форуму корпоративних секретарів, який відбувся 16 червня в Києві.

Детальніше...
 
До відома депозитарних установ! Друк

 

З метою попередження порушення депозитарними установами рішення НКЦПФР від 07.03.17 № 149 «Щодо захисту інформації, що міститься в системі депозитарного обліку, при її обробці в інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах депозитарних установ» (далі – Рішення № 149), повідомляємо, що відповідно до вимог підпункту «а» підпункту 1 пункту 1 Рішення № 149 депозитарним установам протягом чотирьох місяців з дня прийняття цього рішення необхідно:
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 25