Головна
Національний депозитарій України
Профільний Комітет ВРУ підтримав законопроект по номінальному утримувачу Друк
Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності Верховної Ради України підтримав законопроект №6141 та виніс його на розгляд Парламенту у першому читанні.
Детальніше...
 
Корпоративне управління: міжнародні тренди та українські реалії.Чи встигає українська практика за світовими процесами? Друк

Міжнародні тренди та українська практика корпоративного управління були в центрі обговорення учасників IV Міжнародного форуму корпоративних секретарів, який відбувся 16 червня в Києві.

Детальніше...
 
До відома депозитарних установ! Друк

 

З метою попередження порушення депозитарними установами рішення НКЦПФР від 07.03.17 № 149 «Щодо захисту інформації, що міститься в системі депозитарного обліку, при її обробці в інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах депозитарних установ» (далі – Рішення № 149), повідомляємо, що відповідно до вимог підпункту «а» підпункту 1 пункту 1 Рішення № 149 депозитарним установам протягом чотирьох місяців з дня прийняття цього рішення необхідно:
Детальніше...
 
В НДУ обговорили механізми реалізації процедури squeeze-out Друк

В Національному депозитарії України відбулось відкрите засідання Ради учасників депозитарної системи Центрального депозитарію за участю представників ЄБРД, НБУ, НКЦПФР та АМКУ.

Детальніше...
 
НДУ впровадив посаду корпоративного секретаря Друк
14 червня 2017 року, Рішенням Наглядової Ради ПАТ "Національний депозитарій України" впроваджено посаду «корпоративного секретаря», на яку обрано Наталію Гончарук. 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 25