Головна
Національний депозитарій України
Внесено зміни до Регламенту провадження депозитарної діяльності Друк
Рішенням Правління Публічного акціонерного товариства «Національний депозитарій України» від 11 липня 2017 року було затверджено нову редакцію Регламенту провадження депозитарної діяльності Центрального депозитарію цінних паперів (далі – Регламент).
Детальніше...
 
Щодо роботи сервісу «Кабінет клієнта» із відправки звітності до НКЦПФР Друк

Шановні клієнти, Центральний депозитарій постійно працює над відновленням ефективної роботи всіх систем.

Детальніше...
 
Як купити іноземні цінні папери в Україні Друк

 

Електронні індивідуальні ліцензії (е-ліцензіі) на перерахування іноземної валюти за кордон, які запровадив НБУ, відкривають українцям можливість інвестувати в іноземні цінні папери. 
Детальніше...
 
В Києві завершилась Міжнародна конференція з питань корпоративного управління Друк

19 – 22 червня 2017 року в Києві проходила міжнародна конференція, присвячена обговоренню стану корпоративного управління в Україні, зокрема, трансформації корпоративного законодавства, підвищення прозорості фінансових ринків та рівня корпоративного управління у відповідності до європейських практик та стандартів. 

Детальніше...
 
До уваги депозитарних установ: 26 червня буде оновлено ППЗ СОІ Друк

У зв'язку із введенням в експлуатацію розширеного функціоналу відображення діючих обмежень за випусками цінних паперів в системі депозитарного обліку Центрального депозитарію і необхідністю відображення в довідниках цінних паперів таких типів обмежень (в тому числі реквізитів документів, на підставі яких встановлені обмеження) повідомляємо про оновлення ППЗ СОІ. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 25