Головна
Національний депозитарій України
ДУ необхідно привести у відповідність свою діяльність для забезпечення направлення повідомлень АТ через депозитарну систему Друк

Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР) від 07 березня 2017 року №148 затверджено Порядок направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України (надалі – Рішення №148), яким врегульовано питання щодо направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України.

Детальніше...
 
НДУ запрошує взяти участь у тендері з розробки нового сайту Друк
Національний депозитарій України оголошує про прийом пропозицій щодо надання послуг із розробки нового веб-сайта.
Детальніше...
 
НДУ та Рада учасників направили до НКЦПФР спільні пропозиції щодо squeeze-out Друк

Публічне акціонерне товариство «Національний депозитарій України» (НДУ) та Рада учасників депозитарної системи Центрального депозитарію (Рада учасників) направили спільні пропозиції до проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Змін до Положення про провадження депозитарної діяльності щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах» (squeeze-out).

Детальніше...
 
Вихідні та неробочі дні в серпні 2017 року Друк
Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2017 році» від 16.11.2016 р. № 850-р, встановлено наступний порядок роботи ПАТ «Національний депозитарій України»: 
Детальніше...
 
Внесено зміни до Правил Центрального депозитарію Друк

Рішенням НКЦПФР від 14.07.17 №553 зареєстровано зміни до Правил Центрального депозитарію цінних паперів України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 25