Головна
Національний депозитарій України
Внесено зміни до Регламенту провадження депозитарної діяльності Центрального депозитарію Друк

 

Рішенням Правління Публічного акціонерного товариства «Національний депозитарій України» від 18.08.15 № 2/14 було затверджено нову редакцію Регламенту провадження депозитарної діяльності Центрального депозитарію цінних паперів (далі – Регламент).

Детальніше...
 
Друге засідання Робочої групи NSMPG Друк

11 серпня відбулось друге засідання Робочої групи NSMPG (National Securities Market Practice Group – Національна група ринкових практик у сфері цінних паперів).

Детальніше...
 
НДУ отримано ліцензію на право провадження господарської діяльності у галузі криптографічного захисту інформації Друк

На виконання вимог «Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності», які затверджені Рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 349, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 11.08.2006 за № 975/12849 та враховуючи зміни, які відбулись в законодавстві у сфері ліцензування певних видів господарської діяльності, Національним депозитарієм України отримано ліцензію на право провадження господарської діяльності у галузі криптографічного захисту інформації.

Відповідно до отриманої ліцензії, Національному депозитарію України надано право на:

  • складення конструкторської та іншої технічної документації до криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації;
  • монтаж (встановлення), налаштування, технічне обслуговування (супроводження) криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації;
  • торгівлю криптосистемами і засобами  криптографічного захисту інформації (згідно з переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України).

    Строк дії ліцензії – необмежено.

Довідка: відповідно до змін законодавства у сфері ліцензування провадження господарської діяльності із «використання, експлуатації засобів криптографічного захисту інформації та криптосистем» не підлягають ліцензуванню.

 
Зміни у законодавстві щодо припинення діяльності депозитарної установи Друк

7 серпня в Офіційному віснику України буде опубліковане та набере чинності рішення НКЦПФР від 30.06.2015 № 914 Про внесення змін до Положення про припинення депозитарною установою провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, затвердженого рішенням НКЦПФР від 08.04.2014 № 431 (далі – Рішення).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 Наступна > Кінець >>

Сторінка 25 з 25